PolskiBus.com – kampania promocyjna trasy Warszawa-Katowice

archiwum PolskiegoBusa

PolskiBus rozpoczyna promocję trasy P5 Warszawa – Katowice. Zakup biletów na minimum 28 dni przed podróżą gwarantuje stałą cenę 9 zł + 1 zł

Najniższa cena na rynku obowiązuje na każdym z pięciu bezpośrednich kursów dziennie na linii P5 oraz na każdym z 11 kursów na linii P1 (Warszawa – Gdańsk), pod warunkiem rezerwacji biletów z odpowiednim wyprzedzeniem. Zakup biletów na minimum 28 dni przed podróżą gwarantuje stałą cenę 9 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej zarówno dla pasażerów podróżujących na P5, jak i na P1. W przypadku zarezerwowania biletów w terminie 14 – 27 dni do planowanej podróży cena na P5 to 14 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Nasza limitowana kampania „9-tkowy Nokaut Cenowy”, dotycząca linii P1 Warszawa – Gdańsk, została fantastycznie przyjęta przez naszych pasażerów! Zachęciło nas to do objęcia akcją promocyjną również trasy Warszawa – Katowice w ramach linii P5. To ukłon w stronę naszych Pasażerów, którzy podróżują tą trasą regularnie! Już teraz rezerwacja podróży ze znacznym wyprzedzeniem to gwarancja fantastycznie niskich cen dzięki „9-tkowemu Zwycięstwu Cenowemu”. Zachęcamy do korzystania z naszej nowej limitowanej oferty i rezerwowania biletów za pomocą naszej strony internetowej z co najmniej 14 -dniowym wyprzedzeniem, aby móc podróżować w najkorzystniejszych cenach na rynku.”

Kursy objęte „9-tkowym Zwycięstwem Cenowym” to kursy bezpośrednie z Warszawy do Katowic realizowane codziennie o 6:30, 9:15, 15:15, 19:00 i 20:00 z dworca Metro Wilanowska. W podróżz Katowic do Warszawy za jedyne 9 lub 14 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej można wybrać się o 7:10, 12:15, 14:45, 18:45 i 19:45, odjeżdżając z Dworca PKS na ul. Piotra Skargi 1. W przypadku linii P1 nasza limitowana 9-tkowa promocja na podróże w cenie 9 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej obowiązuje na wszystkie 11 kursów dziennie realizowanych na trasie Warszawa (Metro Młociny) – Gdańsk (Dworzec PKS). Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.polskibus.com.