PolskiBus.com i ModlinBus łączą siły na trasie centrum Warszawy – Lotnisko w Modlinie

Od 13 marca platforma PolskiBus.com udostępnia swoim pasażerom możliwość zakupu biletu na podróż pomiędzy centrum Warszawy a popularnym Lotniskiem w Modlinie. W ramach nowej oferty połączenia będą obsługiwane przez przewoźnika ModlinBus, we współpracy z partnerską marką OKBus.

Pierwsze kursy ruszą już w najbliższy poniedziałek, 20 marca.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i omunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Wielokrotnie otrzymywaliśmy od naszych Pasażerów prośby dotyczące możliwości dojazdu do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa / Modlin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chcielibyśmy powitać na pokładzie PolskiBus.com naszego nowego partnera – firmę ModlinBus! Wspólnie zapewniamy niezwykle dogodną ofertę dla osób, które dojeżdżają naszymi autokarami do stolicy, by wybrać się w dalszą zagraniczną podróż samolotem. Dzięki tej współpracy nasi klienci otrzymują dostęp do kilkunastu codziennych, bezpośrednich połączeń lotniskowych w formie „shuttle bus”, co sprawia, że nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i komplementarna. Zachęcam do rezerwowania biletów już dziś na stronie www.polskibus.com”.

Tomasz Sadowski, prezes ModlinBus, dodał: “Bardzo cieszy nas rozpoczęcie sprzedaży biletów na platformie PolskiBus.com, ponieważ oferta łatwego i ekspresowego dojazdu do Modlina dotrze do jeszcze większej liczby klientów. Naszym celem jest, aby ta unikalna usługa miała jak najszerszy odbiór, dlatego w nadchodzących tygodniach planujemy zwiększyć liczbę kursów na tej trasie.”

W ramach linii MB1 podróż pomiędzy Placem Defilad w Warszawie a Lotniskiem Warszawa/Modlin będzie trwała tylko ok. 45 minut. Do dyspozycji Pasażerów będzie aż do 20 dogodnych kursów dziennie w każdą stronę, a oferta przejazdów będzie dostosowana do obowiązującego w danym dniu tygodnia rozkładu lotów. Przejazdy będą realizowane przez wysokiej jakości komfortowe autokary Scania oraz busy Mercedes Sprinter. Wszystkie pojazdy ModlinBus oraz OKBus wyposażone są w Wi-Fi, komfortowe fotele, gniazdka elektryczne, system rozrywki pokładowej oraz klimatyzację. Podróżni będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.