PolskiBus.com i FlixBus – ściślejsza współpraca

24 nowe międzynarodowe kierunki, w tym Amsterdam, Zurych, Hamburg, oferuje PolskiBus.com w ramach współpracy z FlixBus.

PolskiBus.com otworzył nowy, wakacyjny kalendarz połączeń na podróże realizowane pomiędzy 14 czerwca a 30 września 2016 roku z tysiącami biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
Dzięki współpracy przewoźników Pasażerowie PolskiBus.com zyskują możliwość dogodnego zakupu biletów na stronie www.polskibus.com i od 19 maja podróżowania do 24 nowych niemieckich, holenderskich i szwajcarskich miast – Amsterdamu, Zurychu, Hamburga, Hanoweru, Monachium, Dortmundu, Dusseldorfu i wielu innych.
Kolejna nowością będzie, dodany od 19 maja trzeci kurs do Berlina (w ramach linii P3 Warszawa – Poznań – Berlin).
Dodatkowo PolskiBus.com rozszerza współpracę z firmą Żak Express na trasie P8 Warszawa – Białystok. Już od 14 czerwca autokary augustowskiego przewoźnika będą obsługiwały te połączenia w ramach nowego rozkładu jazdy.
Do siatki połączeń i sprzedaży PolskiBus.com dodanych zostało 5 linii realizowanych przez komfortowe autokary FlixBus. Klienci PolskiBus.com z Polski mają w nowej ofercie aż 24 nowych zagranicznych miast – Zurych, Amsterdam, Monachium, Hamburg, Hanower, Bonn, Dortmund, Essen, Magdeburg, Braunschweig, Wuppertal-Oberbarmen, Leverkusen, Bielefeld, Bochum, Duisburg, Düsseldorf, Bremen, Oldenburg, Uplengen-Jubberde, Groningen, Friedrichshafen, Meersburg, Konstanz, Himmelkron. Miłym akcentem jest również powrót Szczecina do siatki połączeń PolskiBus.com.
Od teraz międzynarodowe wyjazdy z dogodną przesiadką w Berlinie ZOB będzie można zaplanować i zrealizować niezwykle łatwo, dokonując wyłącznie 1 transakcji za pośrednictwem naszej strony internetowej www.polskibus.com, wybierając dogodny termin i lokalizację, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pierwsze kursy rozpoczynają się już 19 maja, a podróże można rezerwować w ramach dostępnego kalendarza połączeń.
Aby skorzystać z tej wspaniałej propozycji, Pasażerowie PolskiBus.com z Polski podróżujący do stolicy Niemiec liniami P3 Warszawa – Łódź – Poznań, P14 Rzeszów – Kraków – Wrocław, P16 Zakopane – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław oraz P24 Gdańsk – Toruń – Poznań, mają możliwość dotarcia do Berlina ZOB, a następnie dogodnej przesiadki do wybranego niemieckiego, holenderskiego lub szwajcarskiego miasta.
Rezerwacja biletów odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób – cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wakacyjną podróż będzie można zaplanować na stronie www.polskibus.com dokonując zaledwie 1 transakcji, kupując bilet na trasę łączoną realizowaną przez obu przewoźników. Po opłaceniu transakcji pasażer otrzyma na e-maila jeden bilet z dwoma numerami rezerwacji.

Na stronie PolskiBus.com znajdują się rozkłady dla pięciu zagranicznych linii:
N30 Berlin ZOB – Hannover – Bielefeld – Dortmund – Bochum – Essen – Duisburg – Düsseldorf
Autokary FlixBus z Berlin ZOB będą wyruszały w kierunku Düsseldorfu codziennie o godz. 23:55, natomiast autokary z Düsseldorfu w kierunku Berlina będą odjeżdżały codziennie o godz. 21:20.
N38 Berlin ZOB – Magdaburg ZOB – Braunschweig – Hannover ZOB – Wuppertal-Oberbarmen Bf – Leverkusen BF Mitte – Bonn
Autokary FlixBus z Berlin ZOB będą odjeżdżały w kierunku Bonn codziennie o godz. 23:00, natomiast autokary z Bonn w kierunku Berlina będą wyruszały codziennie o godz. 22:50.
N44 Berlin ZOB – Hamburg – Bremen – Oldenburg – Uplengen-Jubberde – Groningen – Amsterdam
Autokary FlixBus z Berlina ZOB będą odjeżdżały w kierunku Amsterdamu codziennie o godz. 00:15, a autobusy z Amsterdamu w kierunku Berlina będą wyruszały codziennie o godz. 19:40.
006 Berlin ZOB – Monachium – Friedrichshafen – Meersburg – Konstanz – Zurych – Himmelkron
Autokary FlixBus z Berlina ZOB będą odjeżdżały do Zurychu codziennie o godz. 13:00, natomiast autokary z Zurychu w kierunku Berlina będą wyruszały codziennie o godz. 14:00.
057 Berlin – Szczecin
Autokary FlixBus z Berlina ZOB do Szczecina będą wyruszały codziennie o godz. 07:15, 09:15, 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:00 oraz 23:15. Natomiast autokary ze Szczecina w kierunku Berlina będą odjeżdżały codziennie o godz. 02:00, 05:00, 07:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00 oraz 19:00.

Od 19 maja pasażerowie podróżujący autokarami FlixBus będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży z Berlina autokarami FlixBus pasażerów obowiązywać będzie regulamin niemieckiego przewoźnika, który dostępny jest pod adresem: https://www.flixbus.pl/warunki-przewozu.

Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com, powiedział: „Dziś nastał najbardziej wyczekiwany moment w roku dla wszystkich pasażerów PolskiBus.com. Otworzyliśmy nowy kalendarz na wakacyjne podróże z tysiącami biletów od 1 zł! A wraz z nim przedstawiamy nasze fantastyczne niespodzianki, które będą pozytywnym zaskoczeniem nie tylko dla pasażerów, ale również całej branży. Połączenie sił na trasach międzynarodowych z firmą FlixBus jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Jest to kolejna firma transportowa, która wchodzi do naszej platformy na partnerskich warunkach. Nawiązanie strategicznej współpracy było możliwe dzięki wspólnej filozofii i wartościom, jakie łączą nasze wspaniałe firmy. Dzięki temu nasze oferty idealnie się uzupełniają. Największymi beneficjentami będą nasi pasażerowie, którzy będą mogli w przystępny i komfortowy sposób podróżować z Polski do Niemiec, Holandii i Szwajcarii. Jest to dopiero pierwszy etap tej interesującej współpracy. Dzięki temu, że nasze marki mają ogromną siłę i rozpoznawalność jestem przekonany, że Klienci z Polski jeszcze bardziej pokochają zagraniczne wyjazdy.”

André Schwämmlein, założyciel i dyrektor zarządzający FlixBus, dodał: „Zyskujemy wspaniałą możliwość przywiezienia pasażerów z całej Europy do największych miast w Polsce. Zauważyliśmy rosnącą liczbę zapytań od naszych klientów, którzy chcieli mieć możliwość podróżowania do wielu polskich lokalizacji, takich jak Warszawa, Kraków czy Łódź. Teraz jest to możliwe, proste i niedrogie. Dzięki temu nie tylko pasażerowie z Niemiec będą mogli częściej odwiedzać Polskę, podróżując po tym pięknym kraju na pokładach najwyższej jakości, komfortowych autokarów PolskiBus.com.”