PolskiBus.com – dzieci do lat 6 jeżdżą za darmo

Klienci przewoźnika za przejazd dzieci zapłąca jedynie opłatę rezerwacyjną (1zł). Promocja obejmuje podróże do końca roku dla dzieci do ukończenia 6 roku życia na wszystkich trasach krajowych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com oraz linii partnerskich Żak Express, BP Tour i Mobilis Group.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Przedłużamy naszą wyjątkową promocję umożliwiającą rodzinne podróżowanie w najlepszych cenach. Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To doskonała okazja, żeby wraz z pociechami odwiedzić rodzinę na święta lub wyjechać na sylwestra. Przejazdy autokarem należą do najbezpieczniejszych sposobów podróży z małymi dziećmi pomiędzy miastami. Także już teraz zachęcamy do rezerwowania rodzinnych wyjazdów na naszej stronie internetowej www.polskibus.com”.

Regulamin Promocji „Dzieci do lat 6 za 0zł*!”.
1. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
2. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com oraz partnerów Żak Express, BP Tour i Mobilis Group. Z promocji wyłączone są trasy międzynarodowe.
3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
7. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”
8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać
9. Promocja ma charakter limitowany i obowiązuje do 31.12.2016 r. – do wyczerpania puli biletów.
10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.
* – koszt biletu wynosi 0 zł aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej.