Polski Holding Hotelowy z najważniejszą nagrodą od Marriott International

archiwum PHH

Polski Holding Hotelowy otrzymał najważniejszą nagrodę przyznawaną przez międzynarodową firmę Marriott International. Nagroda Partnership Circle Award to docenienie PHH jako najbardziej wartościowego partnera biznesowego wśród właścicieli i partnerów franczyzowych w Europie w 2019 r. Ceremonia wręczenia odbyła się w zeszłym tygodniu w Barcelonie.

Nagroda ta jest przyznawana firmom, które dzielą wzajemne, długoterminowe zaangażowanie w rozwój sieci hoteli Marriott, w pełni angażując się w inicjatywy marki i realizują jej wizję. Koncentrując się tym samym na swoich pracownikach, tak aby stworzyć dobrze zarządzany i zaangażowany zespół, który ma realny wpływ na zapewnienie doskonałej obsługi gości hotelowych. W tym roku laureatem nagrody Partnetship Circle Award 2019 w Europie jest Polski Holding Hotelowy, który stanowi wzorzec dla innych firm zarządzających hotelami franczyzowymi i jest szanowanym, wieloletnim partnerem międzynarodowej firmy Marriott International.

Matt Hughes, Senior Director Marriott International, powiedział: „Polski Holding Hotelowy uosabia kulturę i maksymę Marriott, mówiącą o tym, że sukces nigdy nie jest ostateczny; obejmując swoich współpracowników i społeczność lokalną twórczym talentem i energią. PHH demonstruje prawdziwą chęć rozwoju i dążenie do nieustannego podnoszenia imponujących wyników zarówno z perspektywy komercyjnej, jak i operacyjnej. Dzięki wysokiemu poziomowi znajomości branżowego know-how zespół PHH nigdy nie przestaje dążyć do tego, by być najlepszym, wprowadzając innowacje, nowoczesne rozwiązania i optymalizując istniejące rozwiązania operacyjne – współpraca z nimi to przyjemność.”

Ghoerghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, dodał: „Jestem dumny, że Polski Holding Hotelowy znalazł się w elitarnym gronie najlepszych, międzynarodowych firm i został wyróżniony przez Marriott International jako najbardziej wartościowy partner biznesowy. Jest to tak naprawdę dostrzeżenie bardzo dużej pracy całego naszego zespołu i docenienie profesjonalizmu naszych pracowników. Nasza firma została wyróżniona za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, rozwój i wiarygodność. Ta nagroda pokazuje również, że jako spółka Skarbu Państwa jesteśmy w stanie osiągać wyniki na najwyższym, międzynarodowym poziomie i zagwarantować dalszy rozwój firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że taką nagrodę po raz pierwszy otrzymała polska firma.”