Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 01 czerwiec 2017 07:55

Alicja Omięcka zastąpi Dawida Laska

Napisane przez AG
Alicja Omięcka zastąpi Dawida Laska archiwum MSiT

Alicja Omięcka, dyrektor generalny w MSiT zastąpi Dawida Laska na stanowisku podsekretarza stanu odpowiedzialnego za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Ministerstwo Sportu i Turystyki nie komentuje doniesień medialnych o ewentualnych zmianach personalnych w resorcier - tak brzmiała odpowiedź rzecznika prasowego resortu na prośbę portalu WaszaTurystyka.pl o komentarz ws odejścia Dawida Laska ze stanowiska. Jednak jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wczoraj powiadomiono pracowników MSiT o zmianie na stanowisku podsekretarza stanu odpowiedzialnego za turystykę.

potwierdziła się nasza informacja, że Dawid Lasek rozsstaje się z MSiT (czytaj TUTAJ). Jego nastepczynią zostanie prawdopodobnie Alicja Omięcka. Nieoficjalnie mówiono także o dotychczasowej dyrektor departamentu turystyki, Joannie Jędrzejewskiej.

Alicja Omięcka posiada dwa fakultety - jest magistrem prawa i magistrem administracji. Ukończyła też studia doktoranckie w zakresie prawa oraz aplikację radcowską. Swoją edukację wzbogaciła dyplomem Akademii Ekonomicznej, gdzie odbyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania. Ukończyła Studium Turystyczne w Kołobrzegu, studiowała też germanistykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie zawodowe wzbogacała jako pilot wycieczek z językiem niemieckim.

Przez kilkanaście lat sprawowała funkcję kierowniczą w urzędzie administracji rządowej, gdzie przez 10 lat pełniła rolę pełnomocnika do spraw zarządzania jakością.

Jest specjalistką z zakresu prawa administracyjnego, renomowanym i doświadczonym wykładowcą, mającym na swoim koncie liczne szkolenia dla pracowników administracji publicznej na terenie całej Polski z zakresu prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego oraz postępowania egzekucyjnego w administracji.

Przewodniczyła zespolowi, który oceniał kandydatów na prezesa POT.

Miłośniczka podróży oraz aktywnego spędzania wolnego czasu - uprawia jogging i jeździ na rowerze.