Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 02 maj 2017 18:12

Lublin ma kartę turystyczną

Napisane przez AG

Lubelska Karta Turysty ułatwia korzystanie z oferty turystycznej, kulturalnej i gastronomicznej Lublina. Do projektu przystąpiło 18 Partnerów i 35 Punktów Partnerskich działających w obszarze turystyki, rekreacji, gastronomii i kultury w Lublinie.

Z wszystkimi podmiotami zostały podpisane stosowne umowy.
Lista partnerów znajduje się na stronie internetowej Lubelskiej Karty Turysty www.lublincard.eu
Podmioty zostały sklasyfikowane jako tzw. Partnerzy i Punkty Partnerskie projektu.
Partnerzy projektu (głównie muzea) będą oferowali użytkownikom Karty wejścia do ich obiektów bez ponoszenia dodatkowych opłat. Rozliczenia za wejścia będą odbywały się pomiędzy Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną, a każdym z Partnerów. W Punktach Partnerskich (m.in. restauracje, hotele, sklepy z pamiątkami), użytkownicy Karty Turysty otrzymają określone zniżki na usługi, produkty, itp.
Funkcjonowanie Lubelskiej Karty Turysty, od strony technicznej opiera się o dedykowany system informatyczny, który będzie pomocny w koordynacji sprzedaży, obsługi i rozliczeń. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaopatrzy Partnerów Projektu Lubelska Karta Turysty w czytniki z dedykowaną aplikacją.

Sprzedaż Kart będzie odbywała się poprzez sklep internetowy oraz stacjonarnie w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Punkcie Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin, Piwnicy pod Fortuną. Lubelska Karta Turysty będzie dostępna w ośmiu pakietach o następujących cenach:

24 godzinna, normalna, bez przejazdów komunikacją miejską: 45 zł
24 godzinna, ulgowa, bez przejazdów komunikacją miejską: 35 zł
72 godzinna, normalna, bez przejazdów komunikacją miejską: 65 zł
72 godzinna, ulgowa, bez przejazdów komunikacją miejską: 50 zł
24 godzinna, normalna, z przejazdami komunikacją miejską: 58 zł
24 godzinna, ulgowa, z przejazdami komunikacją miejską: 42 zł
72 godzinna, normalna, z przejazdami komunikacją miejską: 87 zł
72 godzinna, ulgowa, z przejazdami komunikacją miejską: 61 zł
Została przygotowana specjalna strona internetowa www.lublincard.eu ze sklepem internetowym dedykowana Lubelskiej Karcie Turysty, plakaty, ulotki, wlepki oraz mini foldery informacyjne traktujące o partnerach i punktach partnerskich projektu.

Kartę można kupić:
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej, ul. Jezuicka 1/3, Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Punkt Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin, ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik,
Piwnica pod Fortuną, ul. Rynek 8, Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sklep internetowy: www.lublincard.eu
Biuro Lubelskiej Karty Turysty:
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej
ul. Jezuicka 1/3, Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.