Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 02 maj 2017 18:12

Lublin ma kartę turystyczną

Napisane przez AG

Lubelska Karta Turysty ułatwia korzystanie z oferty turystycznej, kulturalnej i gastronomicznej Lublina. Do projektu przystąpiło 18 Partnerów i 35 Punktów Partnerskich działających w obszarze turystyki, rekreacji, gastronomii i kultury w Lublinie.

Z wszystkimi podmiotami zostały podpisane stosowne umowy.
Lista partnerów znajduje się na stronie internetowej Lubelskiej Karty Turysty www.lublincard.eu
Podmioty zostały sklasyfikowane jako tzw. Partnerzy i Punkty Partnerskie projektu.
Partnerzy projektu (głównie muzea) będą oferowali użytkownikom Karty wejścia do ich obiektów bez ponoszenia dodatkowych opłat. Rozliczenia za wejścia będą odbywały się pomiędzy Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną, a każdym z Partnerów. W Punktach Partnerskich (m.in. restauracje, hotele, sklepy z pamiątkami), użytkownicy Karty Turysty otrzymają określone zniżki na usługi, produkty, itp.
Funkcjonowanie Lubelskiej Karty Turysty, od strony technicznej opiera się o dedykowany system informatyczny, który będzie pomocny w koordynacji sprzedaży, obsługi i rozliczeń. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaopatrzy Partnerów Projektu Lubelska Karta Turysty w czytniki z dedykowaną aplikacją.

Sprzedaż Kart będzie odbywała się poprzez sklep internetowy oraz stacjonarnie w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Punkcie Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin, Piwnicy pod Fortuną. Lubelska Karta Turysty będzie dostępna w ośmiu pakietach o następujących cenach:

24 godzinna, normalna, bez przejazdów komunikacją miejską: 45 zł
24 godzinna, ulgowa, bez przejazdów komunikacją miejską: 35 zł
72 godzinna, normalna, bez przejazdów komunikacją miejską: 65 zł
72 godzinna, ulgowa, bez przejazdów komunikacją miejską: 50 zł
24 godzinna, normalna, z przejazdami komunikacją miejską: 58 zł
24 godzinna, ulgowa, z przejazdami komunikacją miejską: 42 zł
72 godzinna, normalna, z przejazdami komunikacją miejską: 87 zł
72 godzinna, ulgowa, z przejazdami komunikacją miejską: 61 zł
Została przygotowana specjalna strona internetowa www.lublincard.eu ze sklepem internetowym dedykowana Lubelskiej Karcie Turysty, plakaty, ulotki, wlepki oraz mini foldery informacyjne traktujące o partnerach i punktach partnerskich projektu.

Kartę można kupić:
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej, ul. Jezuicka 1/3, Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Punkt Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin, ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik,
Piwnica pod Fortuną, ul. Rynek 8, Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sklep internetowy: www.lublincard.eu
Biuro Lubelskiej Karty Turysty:
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej
ul. Jezuicka 1/3, Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.