Polregio – ruszyła sprzedaż na platformie Koleo

archiwum Polregio

Od 3 lipca rusza sprzedaż biletów Polregio poprzez platformę i aplikację mobilną Koleo.

Na platformie Koleo dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety Polergio. Po zakupie będzie je można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Dominik Lebda, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych, powiedział: „Nasi pasażerowie oczekują powszechnie dostępnej oferty, a my, wsłuchując się w te oczekiwania, rozwijamy kanały sprzedaży począwszy od tradycyjnych kas biletowych po innowacyjne mobilne rozwiązania jak technologia KOLEO. Jako największy pasażerski przewoźnik cieszymy się z tej współpracy, ponieważ doświadczenia płynące z projektów realizowanych wspólnie z start-upami to cenna wiedza do wykorzystania w planowaniu naszego rozwoju po kończącej się z sukcesem restrukturyzacji.”

Katarzyna Banasik z Koleo, dodała: „Koleo jest pierwszą platformą w Polsce, która umożliwiła zakup biletów kolejowych z przesiadkami pomiędzy różnymi przewoźnikami. Cieszymy się, że będziemy sprzedawać bilety Przewozów Regionalnych – dla dobra pasażerów – którzy chętnie korzystają z usług tego przewoźnika.”

Koleo uwzględnia wszelkie ulgi i zniżki oraz ułatwia ich zapamiętywanie w swoim indywidualnym profilu, dzięki czemu wyświetlana jest od razu w pełni spersonalizowana oferta z gwarancją najlepszej ceny. Aplikacja Koleo zapamiętuje również współpasażerów oraz ostatnie wyszukiwania.