Polregio – promocja z okazji Dnia Dziecka

Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio przygotowały specjalną promocję biletową dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Specjalnie dla małych podróżników Polregio wprowadziło ofertę, w ramach której dzieci, które nie ukończyły 16-tego roku życia, za przejazd zapłacą tylko symboliczną złotówkę.
To nie jedyne atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotował przewoźnik. Na dworcach PKP w Poznaniu (Poznań Główny), Łodzi (Łódź Kaliska) oraz Szczecinie (Szczecin Główny) w godz. 10:00 – 15:00 odbędą się specjalne eventy. Na starszych i młodszych pasjonatów kolei czekać będzie moc wrażeń.

Dominik Lebda, rzecznik prasowy Spółki Przewozy Regionalne, powiedział: „Zobaczyć „kolej od kuchni” to rzadka okazja, którą tym razem udostępniamy najmłodszym. Zwiedzanie kabiny nowych pociągów typu ELF, Impuls, LINK czy EN57, rozmowa z maszynistą i konduktorem to tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka. Warto dodać, że dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami POLREGIO za darmo.”

Najmłodsi pasażerowie będą mogli sprawdzić się w roli kasjera, a w specjalnie przygotowanej strefie wziąć udział w konkursach o tematyce kolejowej, pomalować twarz oraz zrobić zdjęcie w formie kartki pocztowej. Przewoźnik przygotował wiele atrakcji i upominków w tym m.in.: „Książeczkę Małego Podróżnika”.