Polonus – promocja na trasie Olsztyn – Warszawa

archiwum Polonusa

Polonus, który realizuje pięć połączeń dziennie łączących Olsztyn z Warszawą, przygotował dla swoich stałych pasażerów dedykowaną ofertę. Co dziesiąty bilet na tej trasie mogą kupić za 1 zł.

Aby skorzystać z nowej promocji przygotowanej przez Polonus wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę. To atrakcyjna oferta dla pasażerów, którzy regularnie podróżują na linii z Olsztyna do Warszawy.

Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus, powiedział: „Nowa promocja skierowana jest do pasażerów, którzy regularnie z nami podróżują na trasie pomiędzy Olsztynem a Warszawą. Nasze autokary są nowoczesne i komfortowe, a podróż nimi jest nie tylko bezpieczna, ale dzięki nowej promocji także super przyjazna dla kieszeni.”

W ramach realizowanych kursów łączących Olsztyn z Warszawą biało-czerwone autokary Polonusa odjeżdżają aż pięć razy dziennie razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.45, 10:10, 12:05, 14:35 oraz 17:30. Kursy powrotne z Dworca Autobusowego w Olsztynie odjeżdżają o godz. 5.10, 15.45 oraz 16.45, natomiast z przystanku pod szpitalem MSWiA o godz. 6.15 oraz 12.10.