Polonus połączy Warszawę z Krakowem

Polonus uruchamia 27 lipca nową linię krajową łączącą Warszawę z Krakowem, przebiegająca przez Radom, Skarżysko Kamienną i Kielce.

Maciej Acedański, prezes zarządu Polonusa, powiedział: „Po niedawnym zakupie 7 autokarów i uruchomieniu nowej linii do Ukrainy, przyszedł czas na dalszy rozwój krajowej siatki połączeń. Wprowadzamy od dawna wyczekiwane przez pasażerów nowe kursy łączące stolicę z Krakowem. Jest to niezwykle atrakcyjna weekendowa oferta komfortowych połączeń, która idealnie wpasuje się w oczekiwania turystów, chcących spędzić weekend w przepięknym i klimatycznym Krakowie, czy też tętniącej życiem Warszawie.”

W ramach nowej linii autokary ze stolicy do Krakowa od 27 lipca będą odjeżdżać dwa razy w tygodniu, w piątku i niedziele. Podróż rozpoczynać się będzie o godzinie 16.15 z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.Przyjazd do Krakowa planowany jest na godzinę 21.40. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego MDA w Krakowie będzie odjeżdżał o godzinie 23.30, by dotrzeć do stolicy o godz. 4.30.