Polonus Partner ze zniżką na stulecie Niepodległej

materiały prasowe Polonus

Polonus Partner, koalicja polskich przewoźników autokarowych, wystartował z pierwszą z trzech odsłon Biało-Czerwonej Promocji, w której ceny wybranych biletów na przejazdy autokarowe będą obniżone o 50 proc. Łącznie w ramach tego cyklu pasażerowie otrzymują do dyspozycji 25 tys. biletów w promocyjnych cenach.

W pierwszym etapie skorzystać mogą wszyscy klienci Polonus Partner, którzy w okresie od 13 do 18 listopada zakupią bilety na www.PolonusPartner.pl i w tym samym okresie odbędą podróż.

Biało-czerwona akcja promocyjna Polonus Partner będzie realizowana w trzech etapach. Pierwsza odsłona biletów tańszych o połowę, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, rozpoczyna się już dziś i potrwa przez sześć dni. Kolejne dwa etapy zaplanowane są na najbliższe tygodnie, jednak ich daty pozostaną niespodzianką, a Polonus Partner każdorazowo będzie ogłaszał rozpoczęcie kolejnych promocji.

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy: Polonus, Żak Express, Neobus, Albatrosbus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg. Promocja dostępna jest na wybranych kursach, a liczba biletów jest ograniczona. Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki.

Więcej informacji znaleźć można na www.PolonusPartner.pl.