Polonus Partner nawiązuje współpracę z iTaxi

materiały prasowe

Polonus Partner, koalicja polskich przewoźników autokarowych, dołącza do promocji iTaxi i Google Pay oferując dla swoich pasażerów zniżkę 50 proc. (ale nie więcej niż 20 zł) na podróż taksówką z i na dworzec autobusowy. Rabat można zrealizować na trzy przejazdy korzystając z aplikacji iTaxi i płacąc Google Pay. Promocja startuje 12 listopada i potrwa do końca roku.

Klienci Polonus Partner, którzy chcieliby dostać się na dworzec autobusowy lub wrócić z dworca do domu, mogą wykorzystać w Aplikacji iTaxi kod promocyjny, obniżający kwotę za kurs o połowę. Promocja ta umożliwia promocyjne dojazdy m.in.: na dworce autobusowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz Lublinie.

Trzy tańsze podróże na dworzec taksówką

Każdy podróżujący liniami Polonus Partner może wsiąść do iTaxi na dworcu, na którym wysiadł z autokaru i skorzystać poprzez aplikację iTaxi z przejazdu w obniżonej cenie. To samo dotyczy dojazdu z domu na dworzec autobusowy. Każdy pasażer może w aplikacji trzy razy wykorzystać kod rabatowy otrzymując na każdy przejazd rabat 50 proc., jednak maksymalna wartość każdego rabatu to 20 zł.

W celu skorzystania z przejazdu iTaxi za połowę ceny, należy zamówić przejazd w aplikacji iTaxi i zapłacić za niego z Google Pay, wpisując kod promocyjny: GOOGLEPAY. W aplikacji iTaxi w „Menu – Płatności” można odszukać informację, czy jest ustawiona płatność Google Pay. Aby dodać kod promocyjny GOOGLEPAY, należy wybrać w Menu zakładkę “Promocje” i wprowadzić kod, który zostanie uwzględniony nawet, kiedy kurs zostanie rozpoczęty z inną formą płatności, a zmiana na płatność Google Pay dokona się w trakcie trwania kursu.

W sieci Polonus Partner współpracuje dziewięciu przewoźników, będących regionalnymi liderami – Polonus, Żak Express, NEOBUS, PKS Elbląg, AlbatrosBUS, Contbus, GardenExpress, PKS Szczecin i Majer Bus. Pojazdy, w których znajdują się: rozkładane fotele, internet, gniazda 220V, są jednolicie oznaczone. W Polonus Partner bilet można otrzymać w sms, a zakupu i rezerwacji miejsc można dokonać online. W ramach sieci funkcjonuje 50 krajowych linii, łączących 250 miast. We flocie jest 130 autokarów.