Polonus Partner – 30 proc. zniżka na bilety na ferie

archiwum Polonusa

Polonus Partner, koalicja polskich przewoźników autokarowych rozpoczęła pierwszą w tym roku promocję, w której ceny biletów w wybrane dni tygodnia zostały obniżone aż o 30 proc.

Z promocji mogą skorzystać mogą wszyscy klienci Polonus Partner, którzy w okresie od 14 do 24 stycznia zakupią bilety na www.PolonusPartner.pl i w tym samym czasie odbędą podróż.

W ramach przygotowanej akcji z okazji rozpoczęcia ferii zimowych pasażerowie otrzymują do dyspozycji ponad 20 000 biletów w promocyjnych cenach.

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, AlbatrosBus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów ponad 20 000 biletów w cenach obniżonych o 30 proc.

Promocja dostępna jest na wybranych kursach i obowiązuje w wybrane dni, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50 proc. dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20 proc. dla uczniów i studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów.