Polonus – nowy przystanek przy Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim

archiwum Polonusa

Polonus, który w styczniu uruchomił nową linię autokarową łączącą Tomaszów Mazowiecki z Warszawą od dziś zatrzymuje się również przy Arenie Lodowej. Jest to największy i najnowocześniejszy obiekt łyżwiarski w Polsce i jedyny w kraju kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego.

W kasach Areny Lodowej uruchomiono punkt sprzedaży biletów Polonus.

Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus, powiedział: „Niezmiernie się cieszę z rozpoczęcia strategicznej współpracy z Areną Lodową w Tomaszowie Mazowieckim. Ten największy i najnowocześniejszy obiekt łyżwiarski w Polsce to kluczowy punkt na sportowej mapie miasta, regionu oraz całego kraju. Uruchomienie przystanku tuż przy Arenie to odpowiedź na liczne głosy naszych pasażerów, którzy czekali na bezpośrednie połączenie z i do Warszawy. Zapraszamy na pokłady komfortowych autokarów Polonus i zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie przez cały rok daje Arena Lodowa.”

Autokary Polonusa w ramach linii łączącej Warszawę z Tomaszowem Mazowieckim, przez Babsk, Rawę Mazowiecką i Czerniwice wykonują cztery kursy dziennie. W Warszawie kursy rozpoczynają się z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodniao godzinach 07:30, 12:45, 16:15 oraz 18:00, by już po godzinie i czterdziestu minutach dotrzeć do Tomaszowa Mazowieckiego.

Kursy z Tomaszowa Mazowieckiego do Warszawy odjeżdżają z przystanku przy Arenie Lodowej o godzinach: 05:40, 09:30, 15:40 i 18:20.

W Tomaszowie autokary Polonusa zatrzymują się także na przystankach wzdłuż ulicy św. Antoniego oraz Warszawskiej (Głowackiego 05, DH Tomasz 09, Konstytucji 3 Maja 02 oraz gen. Grota Roweckiego 04).

www.pksPolonus.pl