Polonus – jesienne obniżki cen

archiwum Polonusa

Polonus obniża ceny biletów na liniach do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego i Stalowej Woli. Pasażerowie mogą nie tylko korzystać z nowych niższych cen biletów normalnych, ale do dyspozycji mają także dodatkowe pule promocyjne.

Przewoźnik obniżył cenę biletu normalnego do 40 zł, a dzięki atrakcyjnej promocji można kupić bilet na to połączenie już od 29 zł. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ nowe ceny biletów dostępne są także na innych liniach stołecznej firmy. I tak w podróż do Stalowej Woli z Warszawy można wybrać się w cenie już od 24 zł, a do Ostrowca Świętokrzyskiego od 15 zł. Również bilet na przejazd do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego jest teraz dostępny w nowej jeszcze korzystniejszej cenie. Z Warszawy do Olsztyna można pojechać już od 19 zł.

Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus, powiedział: „Na niższe temperatury za oknem odpowiadamy niższymi cenami biletów na podróże naszymi nowoczesnymi i komfortowymi autokarami. Zapewniamy najwyższy standard jesiennych podróży do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Św. i Stalowej Woli w najniższej cenę.”