Polonus – do Lwowa taniej o 20 proc.

Polonus udostępnił swoim pasażerom atrakcyjną promocję na podróże do Lwowa. Dzięki udostępnionej puli biletów w atrakcyjnych cenach podróż jest tańsza nawet o 20 proc.

Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus, powiedział: “Ukraina to ważny kierunek w naszej bogatej siatce połączeń! Dzięki naszej nowej promocji bilety do pięknego Lwowa dostępne są w nowej atrakcyjnej cenie. Wszyscy podróżni mogą w wybrane dni tygodnia skorzystać z naszej oferty tańszej o 20 proc.”

W ramach swojej promocji Polonus udostępnił wszystkim podróżnym bilety na podróże z Warszawy, przez Lublin do Lwowa w super cenie wynoszącej tylko 72 zł. To aż 20 proc. taniej niż wynosi regularna cena biletów. Aby skorzystać z promocji należy zakupić bilet na stronie przewoźnika pkspolonus.pl

W ramach linii autokary z Warszawy do Lwowa odjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż rozpoczyna się o godz. 21.30. Autokar dociera do Dworca Kolejowego we Lwowie o godzinie 6:30 czasu miejscowego. Kurs powrotny do Warszawy wyjeżdża o godzinie 9:40 z Dworca Autobusowego przy ul. Stryjskiej oraz zatrzymuje się o godzinie 10:10 na Dworcu Kolejowym. Podróż kończy się w Warszawie o godzinie 17:55.