Polonus – 3 razy dziennie do Stalowej Woli

archiwum Polonusa

Od 6 grudnia zostanie uruchomione dodatkowe połączenie na trasie Warszawa – Stalowa Wola. Tym samym biało-czerwone autokary Polonusa będą kursowały między Stalową Wolą, Sandomierzem, Ostrowcem Świętokrzyskim, Radomiem i Warszawą trzy razy dziennie.

Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus, powiedział: Jako prezent mikołajkowy dla mieszkańców Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza i Stalowej Woli wprowadzamy nowy, trzeci kurs w ramach tej niezwykle popularnej linii. Z tej okazji już dzisiaj uruchomiliśmy specjalną pulę biletów w promocyjnych cenach zaczynających się już od 24 zł.”

Wraz z uruchomieniem nowego połączenia przez narodowego przewoźnika Polonus już od 6 grudnia podróżni zyskają dostęp do trzech połączeń dziennie łączących Warszawę ze Stalową Wolą, przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski i Sandomierz.

Kursy Polonus rozpoczynają swój bieg na zarządzanym przez Przewoźnika Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinach 08:45, 14:20 oraz 16:15. Podróż do celu komfortowymi autokarami trwa niewiele ponad cztery godziny.

Z Dworca Autobusowego w Stalowej Woli autokary Polonusa wyruszają w kurs powrotny do Warszawy o godzinach 06:30, 07:45 oraz 16:35.