Podziękowania dla WaszaTurystyka.pl od Chorwatów

Tomislav Vidošević, ambasador Republiki Chorwacji w Polsce i Agnieszka Puszczewicz, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej oraz Marzena Markowska i Adam Gąsior/fot. archiwum WaszaTurystyka.pl

Marzena Markowska i Adam Gąsior z redakcji portalu WaszaTurystyka.pl otrzymali z rąk ambasadora Republik Chorwacji podziękowania za współpracę i wsparcie w promocji chorwackiej turystyki w Polsce w 2020 roku.

Tomislav Vidošević, ambasador Republiki Chorwacji w Polsce i Agnieszka Puszczewicz, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej wręczyli grupie dziennikarzy dyplomy z podziękowaniami oraz upominki grup. Był to – jak podkreślił Tomislav Vidošević – skromny wyraz wdzięczności Chorwatów za pomoc w promowaniu wypoczynki w ich kraju.

W 2020 roku prawie 700 tysięcy Polaków odwiedziło Chorwację. Agnieszka Puszczewicz podkreśliła: “To doskonały wynik, jak na tak fatalny rok w turystyce. Przypomnę, że przez ostatnie dwa lata, liczba polskich turystów w Chorwacji sięgała miliona. Tak więc w tym roku wynik jest jedynie o 30 proc. gorszy. To także wasza zasługa.”

#CroatiaFullOfLife

Oprócz reprezentantów redakcji portalu WaszaTurystyka.pl, podziękowania oraz krawaty (mężczyźni) i chusty (kobiety) odebrali: Cezary Rudziński, Tomasz Prange-Barczyński, Jakub Porada, Paweł Kunz, Agnieszka I Wojtek Tylusiowie. W spotkaniu w formie online uczestniczyli: Elżbieta i Andrzej Lisowscy. Anna i Krzysztof Kobusowie oraz Justyna i Przemysław Adamscy.

Spotkanie offline zakończyło pokrojenie i konsumpcja okolicznościowego tortu oraz rozmowy przy kawie.

Tort chorwacki/fot. MM
Agnieszka Puszczewicz i Tomislav Vidošević, ambasador Republiki Chorwacji w Polsce/fot. MM

Chorwackie Złote Pióro dla portalu WaszaTurystyka.pl