Podkarpacie promuje się transmisjami na żywo

Podkarpacie promuje się transmisjami na żywo
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

W ramach akcji Podkarpacka Traveltanna na profilu @podkarpackie.travel oraz na grupach #kulturawkwarantannie i #turystykawkwarantannie na Facebooku Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna prowadzi regularne transmisje na żywo umożliwiające turystom poznanie podkarpackich atrakcji turystycznych, kuchni i kultury.

Transmisje odbywają się w każdą środę i piątek o godzinie 12:00. Celem inicjatywy jest promocja regionu w czasach ogólnopolskiej kwarantanny, pokazywanie dziedzictwa kulturowego, ukazywanie Podkarpacia jako idealnej destynacji do wypoczynku i ciekawego spędzenia czasu. PROT chce zachęcić potencjalnych turystów do przyjazdu w dalszej perspektywie i w ten sposób wspierać podkarpacką branżę turystyczną.

Pierwsze transmisje miały miejsce w zeszłym tygodniu:

– nauka pieczenia proziaków wspólnie z Bieszczadzką Szkołą Rzemiosła 

– zwiedzanie jednego z najciekawszych obiektów w Podkarpackiem wpisanego na LISTĘ UNESCO – Zespołu Cerkiewnego w Radrużu we współpracy z Muzeum Kresów w Lubaczowie 

Obydwie transmisje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – zasięg to blisko 30 tys. odbiorców dla każdego z nich.

W tym tygodniu widzowie zostaną zaproszeni na zwiedzanie Zamku w Krasiczynie oraz największego i najstarszego w Polsce – Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

www.podkarpackie.travel

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center