Pod koniec kwietnia otwarcie Wave Międzyzdroje Resort & SPA

fot. archiwum Green House Development

Położony w pierwszej linii brzegowej Wave Międzyzdroje Resort & SPA zostanie otwarty 29 kwietnia 2022. Będzie to pierwszy obiekt hotelowy w portfolio grupy Green House Development.

Kształty każdego z 5 budynków nawiązują do dynamicznego morza, natomiast z oddali przypominają skośne żagle statku. Projekt kompleksu przygotowała pracownia MODO Architecture z Poznania.

Adam Sadowski, prezes Green House Development, powiedział: „Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest inwestycją wyjątkową pod wieloma względami, mogącą stać się nową ikoną Międzyzdrojów. Będzie to pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdek w tej miejscowości. Chcemy sprawić, aby wypoczynek nad Bałtykiem był ciekawy i atrakcyjny o każdej porze roku. Spodziewamy się, że przyszli goście docenią bogatą ofertę obiektu, wyjątkowość architektury oraz unikatowy charakter wnętrz.”

Goście Wave Międzyzdroje Resort & SPA będą mogli wypoczywać w jednym ze 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 m kw. Każdy składa się z salonu oraz wydzielonych 1 lub 2 sypialni. Pełne przeszklenia pomieszczeń oraz balkony są gwarancją niezwykłego widoku na morze lub otaczający park sosnowy.

Główną atrakcją strefy wodnej jest zlokalizowany na dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą 4 sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. W utrzymaniu sprawności pomoże Fitness Club wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, czy gry interaktywne.

Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz świeżych i lokalnych składników. Dania zarówno regionalne, jak i międzynarodowe będą przygotowywane w kuchni z live cooking. Latem przed restauracjami i kawiarnią otwarty zostanie ogródek letni.

Od maja do września na plaży funkcjonować będzie Wave Beach Concept z restauracją, strefą relaksu z baldachimami, leżakami oraz boiskiem, wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego, placem zabaw. Goście resortu zejdą na plażę nowo zbudowanym bezpośrednim wejściem.