PLL LOT i Filmweb.pl wprowadzają kinową rozrywkę na pokłady samolotów

PLL LOT
fot. Gabrysia Grzyb/PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nową współpracę z serwisem Filmweb.pl. W ramach tego partnerstwa PLL LOT wprowadza rozrywkę na pokłady swoich samolotów, oferując pasażerom dostęp do starannie wyselekcjonowanych filmów i seriali.

Od teraz, pasażerowie PLL LOT będą mieli okazję cieszyć się specjalnie wybranymi filmami i serialami w czasie swoich lotów. Współpraca z Filmweb.pl pozwoli na poszerzenie oferty rozrywki pokładowej PLL LOT, co jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania podróżnych.

„Dobrze wiemy, że podczas rejsów do najdalszych zakątków świata rozrywka pokładowa jest bardzo ważnym elementem naszej oferty. Właśnie dlatego wciąż poszukujemy ciekawych rozwiązań, które sprawią, że nawet trwająca kilkanaście godzin podróż nie jest nudna. W 2023 roku repertuar filmów i seriali dostępnych na pokładach naszych Dreamlinerów powiększył się o 20 proc., a dodatkowo, do współpracy przy wyborze konkretnych tytułów, zaprosiliśmy ekspertów Filmwebu, którzy o świecie kina, telewizji i platform streamingowych wiedzą wszystko. Dzięki temu nasza oferta rozrywki jest ciekawsza niż kiedykolwiek, a nawet najdłuższy rejs w naszej ofercie nie wystarczy, by poznać wszystkie rekomendacje przygotowane przez Filmweb. To kolejny etap zmian w rozrywce pokładowej naszych Boeingów 787, a w nadchodzących latach będzie ich jeszcze więcej” – mówi Izabela Leszczyńska, dyrektor biura rozwoju produktu i customer experience.

Filmweb.pl każdego miesiąca przygotowuje także artykuły do magazynu pokładowego Kaleidoscope, w których znajdują się rekomendacje pomagające pasażerom w wyborze właściwego filmu podczas lotu.

„Redakcja Filmwebu to grono zapalonych kinomanów. Kochamy oglądać filmy, dyskutować o nich, a także polecać je innym widzom. Współpraca z PLL LOT daje nam więc niezwykłą okazję, by promować wartościowe kino, które zasługuje na jak największą widownię” – mówi Łukasz Muszyński, zastępca redaktora naczelnego portalu Filmweb.

Biblioteka aktualizowana będzie cyklicznie – co dwa miesiące. Na pokładach LOT-u dostępne będą premierowe hity kinowe, m.in. „Diuna cz.2”, „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży”, „Aquaman i zaginione królestwo”, przygody Willy Wonka w filmie „Wonka”, czy „Marvels”.  Nie zabraknie także pozycji serialowych, a w tym dla fanów kryminałów, dostępny będzie nowy sezon – nagrodzonego Złotym Globem – serial Detektyw. W bazie znajdzie się również ostatni hit kinowy z udziałem Margot Robbie – „Barbie”.