“Plaża” pod marką Rainbow w Manufakturze. “Chcemy przypomnieć, że jesteśmy łódzką firmą”

 

"Plaża" Rainbow w łódzkiej Manufakturze
“Plaża” Rainbow w łódzkiej Manufakturze / fot. materiały prasowe

W łódzkiej Manufakturze pod patronatem Rainbow powstała sztuczna plaża z boiskiem siatkarskim i atrakcjami dla dzieci. Touroperator promuje się w swoim mieście.

“W Rainbow znamy się świetnie na organizowaniu wakacji, dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny zaangażować w plażowy projekt w Manufakturze. W ten sposób chcemy też przypomnieć, że jesteśmy łódzką firmą” – mówi Marta Góral, communication manager Rainbow.

Plaża w łódzkiej Manufakturze to drobniutki piasek, wygodne leżaki, boisko do siatkówki i beach bar pełen letnich smaków. To również atrakcje dla najmłodszych – w weekendy na plaży działa Figloklub Rainbow, czyli kreatywne animacje. Pod okiem doświadczonych animatorów Rainbow dzieci będą poszukiwać skarbów i rozwiązywać zagadki, będą mogły też skorzystać z opcji malowania twarzy. Przez całe wakacje takie Figlokluby działają między innymi w Turcji, Grecji i Hiszpanii w wybranych hotelach z oferty Rainbow.

Animacje dla dzieci zaplanowane są na piątki w godzinach 16-20, oraz soboty i niedziele w godzinach 12-20. Godziny mogą ulec zmianie ze względów na inne imprezy towarzyszące czy warunki pogodowe. Aktualną rozpiskę animacji będzie bezpośrednio na Plaży w strefie oznaczonej logo Figloklubu.