PKS Polonus – konkursy dla pasażerów

archiwum PKS Polonus

Przewoźnik rozpoczął specjalną akcję promocyjną „Galaktyczna Moc Nagród Polonus”, w ramach której internauci oraz klienci korzystający z jego usług przewozowych mogą wziąć udział w facebookowej rywalizacji „TOP FAN” oraz ‘biletowym’ konkursie – „Nagradzanie za podróżowanie”. Do akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” można przystąpić w dowolnym momencie, więc każdy ma jeszcze szansę na wygraną! Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.pkspolonus.pl.

Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus, powiedział: “Z roku na rok z krajowych przewozów autobusowych PKS Polonus – realizowanych na ponad 100 trasach dalekobieżnych – oraz połączeń międzynarodowych do i z Lwowa – korzysta coraz większa rzesza podróżnych. Organizując konkurs chcieliśmy podziękować przede wszystkim tym pasażerom, którzy systematycznie z nami podróżują, doceniając bezpieczeństwo i komfort jazdy, które zapewnia PKS Polonus.”

Zasady konkursu „TOP FAN” są ‘kosmicznie’ proste! Wystarczy wejść na fanpage PKS Polonus na FB i aktywować aplikację KONKURS TOP FAN. PKS Polonus co tydzień – w czterech edycjach konkursowych – nagradza podwójnymi wejściówkami na premierowy pokaz filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” te osoby, które wykażą – w ramach poszczególnych etapów oraz w czasie trwania całej akcji – największą aktywność na profilu przewoźnika.

Poza rywalizacją „TOP FAN” – rozgrywającą się między użytkownikami Facebooka – PKS Polonus przygotował również konkurs dla podróżnych. W ramach akcji „Nagradzanie za podróżowanie” podwójne zaproszenia do kina na premierowy pokaz „Gwiezdnych Wojen” mogą zdobyć także osoby, które od 19 listopada 2015 do 14 grudnia 2015 zakupiły online największą liczbę biletów bądź bilety za najwyższą kwotę i jednocześnie zrealizowały przejazdy autobusami PKS Polonus w trakcie trwania konkursu. Najbardziej aktywni uczestnicy akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” – czyli facebookowicze biorący udział w konkursie „TOP FAN” oraz podróżni uczestniczący w promocji „Nagradzanie za podróżowanie” – mają szansę wygrać oprócz biletów do kina również pobyt weekendowy dla dwóch osób w uzdrowisku termalnym Velké Losiny w Czechach.

Poza miejscem noclegowym, zwycięzca konkursu otrzyma od PKS Polonus bezpłatny pakiet zabiegów SPA. Finalistę akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” wyłoni jury, biorąc pod ocenę kreatywność i aktywność uczestników podczas całej akcji, czyli od 19 listopada 2015 do 18 grudnia 2015, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 grudnia 2015.