Piotr Chojnowski dołączył do zespołu Wakacje.pl

Piotr Chojnowski, znany i ceniony w branży turystycznej menedżer, dołączył do zespołu Wakacje.pl obejmując stanowisko Head of Dedicated Product. Do jego obowiązków należeć będzie współpraca z touroperatorami.

“Cieszę się, że menedżer z tak bogatym doświadczeniem, znajomością i zrozumieniem rynku turystycznego dołączył do Wakacje.pl” – mówi Dariusz Górzny, prezes Wakacje.pl.

“To nie pierwsze, a zarazem nie ostatnie w tym roku wzmocnienie kadry menedżerskiej osobą, której kompetencje i jakość są znane i szanowane na rynku. Kluczowe są fundamenty tych transferów i tego, że najlepsi decydują się dołączyć do nas. Mimo ogromnych wyzwań związanych z pandemią i wojną w Ukrainie, biznes turystyczny będzie wzrostowym segmentem rynku. Wakacje.pl to lider rynku multiagencyjnego, ale przede wszystkim bardzo ambitna firma działająca przy wsparciu i w kulturze holdingu Wirtualna Polska. Tacy są też nasi pracownicy, gotowi na wyzwania związane z realizacją dużych projektów. Jako organizacja chcemy się rozwijać, a cel ten będziemy realizować inwestując w pracowników, bo to właśnie ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są podstawą naszych sukcesów” – dodaje Dariusz Górzny.

Piotr Chojnowski będzie raportował do Jolanty Kołodziejczyk, dyrektor produktu w Wakacje.pl.

“Jestem bardzo zadowolona, że Piotr dołączył do mojego zespołu. Departament Produktu na co dzień zajmuje się współpracą z biurami podróży. Choć sprzedajemy ofertę przez nie przygotowywaną, to  jako największy multiagent turystyczny w Polsce widzimy się także w roli kreatora trendów, które chcemy dalej rozwijać w kooperacji z naszymi partnerami” – dodaje Jolanta Kołodziejczyk.

Piotr Chojnowski ukończył studia na Wydziale Filologii Germańskiej i na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jest też absolwentem Uczelni Łazarskiego, gdzie studiował ekonomię i e-marketing. Od początku kariery zawodowej związany z turystyką – początkowo w CUP Touristik Polen – firmie zajmującej się obsługą turystyki przyjazdowej do Polski, a następnie w Neckermannie jako menedżer produktu i w TUI Poland, gdzie był dyrektorem produktu. Stał też na czele dwóch touroperatorów-specjalistów – jako dyrektor zarządzający i członek zarządu wprowadzał na polski rynek bułgarskie biuro onholidays, a później szwajcarskie tourasia, które specjalizowało się w organizacji podróży do Azji.

Jakub Koput menadżerem regionalnym w Wakacje.pl