Pierwszy w Polsce Radisson RED otwarty w Gdańsku

fot. archiwum Radisson Group

Radisson Hotel Group otworzyła 1 sierpnia pierwszy w Polsce obiekt marki Radisson RED. Inwestycja na gdańskiej Wyspy Spichrzów dołączyła do polskiego portfolio grupy liczącego obecnie 22 obiekty.

Nowo otwarty Radisson RED mieści się w zrekonstruowanym magazynie portowym, malowniczo położonym na północnym krańcu Wyspy Spichrzów. Obiekt dysponuje 30 pokojami i apartamentami, z których część została wyposażona w antresolę z dodatkowym łóżkiem, a także czterema apartamentami o powierzchni do 50 metrów kwadratowych z jedną lub dwiema sypialniami. W tym samym budynku znajduje się również steakhouse należący do słynnej sieci restauracji Whiskey in the Jar. Goście Radisson RED mogą korzystać z przestrzeni ogólnodostępnych oddalonego o zaledwie 200 metrów hotelu Radisson Hotel & Suites Gdańsk w tym restauracji i sali fitness.

Maciej Głownia, dyrektor Radisson RED, powiedział: „Nasz nowo otwarty obiekt to wyjątkowe miejsce przepełnione energią i wysmakowanym designem. Osoby podróżujące do Gdańska znajdą tu nawiązanie do ciekawej historii Wyspy Spichrzów, a także poczują klimat modnego miejskiego życia.”

fot. archiwum Radisson Group

Hotel Radisson Blue w Zakopanem otrzymał piątą gwiazdkę