Pierwszy hotel B&B Hotels otwarty w Rzeszowie

Pokój w nowym hotelu BB w Rzeszowie/fot. archiwum Hotele BB

1 grudnia 2019 roku pierwszych gości przywitał B&B Rzeszów Centrum. To już ósmy hotel B&B w naszym kraju.

Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, powiedziała: “Kontynuujemy zapoczątkowany w Nowym Targu model biznesowy oparty na wieloletniej umowie najmu, co pozwoli nam zwiększyć tempo rozwoju w Polsce.”

Hotel B&B Rzeszów Centrum położony jest w samym centrum miasta przy ul. Grottgera 28, naprzeciw Dworca Głównego i zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Starego Miasta,

Pokoje dwóch kategorii

Do dyspozycji gości są 64 klimatyzowane i komfortowo wyposażone pokoje w kategoriach Standard, Superior i Delux. W każdym znajduje się łazienka, wygodne łóżko, stanowisko do pracy, telewizor z dostępem do wielu kanałów satelitarnych, a także minibarek z napojami i przekąskami, ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty i zestaw do prasowania.

Uzupełnieniem oferty jest serwująca regionalne specjały restauracja Capella Restaurant & Lobby Lounge oraz kawiarnia Espresso Coffee & Bar. Dopełnieniem oferty centrum konferencyjnego jest sala B&B Meeting Room, pozwalająca na zorganizowanie kameralnego spotkania, cocktail-party lub business meeting dla 60 osób. Na terenie należącym do hotelu znajduje się również parking.

Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, dodała: “B&B Rzeszów Centrum to kolejna inwestycja, która przybliża nas do realizacji celu, jakim jest obecność naszych hoteli we wszystkich polskich miastach wojewódzkich. Jestem przekonana, że doskonałe położenie, nowoczesny design oraz profesjonalna obsługa w połączeniu z korzystną ceną zapewnią naszym gościom doświadczenia na najwyższym poziomie, a sam hotel B&B Rzeszów Centrum będzie postrzegany jako miejsce, do którego warto przyjeżdżać.”

Krzysztof Gryczman, prezes zarządu KMG Investments, wynajmujący hotel spółce B&B Hotels Polska, podkreślił: “Hotele B&B podbiły już Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń oraz Łódź. To nie przypadek. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że także w Rzeszowie sieć B&B Hotels odniesie sukces. Znane marki to dla miasta zawsze wartość dodana, która przekłada się na jego wizerunek i atrakcyjność inwestycyjną.”