Piątkowa obniżka w Ecco Travel

Dzisiaj 13 lipca o godzinie13. Ecco Travel rozpocznie Wielką obniżkę cen. W promocji znaleźć będzie można oferty w niższych cenach na takich kierunkach jak Chiny, Tajlandia, Indie, Emiraty Arabskie, Birma, Wietnam, Japonia, Sri Lanka, Indonezja, RPA, USA, Meksyk, Brazylia, Armenia, Gruzja i Izrael. Sprzedaż potrwa do 27 lipca lub do wyczerpania puli miejsc.

Wielka obniżka to promocja organizowana przez Ecco Travel dwa razy do roku: zimą i latem. W bardzo dobrych cenach można zarezerwować wtedy wycieczki objazdowe w wybranych terminach. Co roku promocja znajduje wielu amatorów i wycieczki w najatrakcyjniejszych cenach szybko się kończą. Touroperator na bieżąco urozmaica ofertę, więc cały czas jest szansa na upolowanie okazji.

Na egzotyczną wyprawę można wyjechać już za niespełna 2 000 zł. Dysponujący takim budżetem mogą wybrać się na program objazdowy z polskim pilotem do Izraela lub Gruzji. Wśród ofert do 3000 zł znajdziemy imprezy w Chinach i Emiratach Arabskich oraz nowości w ofercie – Armenię. Dokładając do tej kwoty 1 000 zł będzie można wybrać między Tajlandią i Indiami. Powyżej tego budżetu organizator przygotował wiele imprezy w atrakcyjnych cenach do Birmy, Wietnamu, Japonii, Indonezji, RPA, USA, Meksyku, Brazylii oraz na Sri Lankę.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing &PR Manager, powiedziała: „Wielką obniżkę” powtarzamy cyklicznie od kilku lat. Klienci i agenci już wiedzą, kiedy można spodziewać się tej promocji i czekają na nią. Zawsze, oprócz standardowych programów, dajemy jakieś nowości. W tym roku do oferty wprowadziliśmy nowy kierunek – Armenię. Patrząc na zainteresowanie wyjazdami, była to trafna decyzja. Zdecydowaliśmy się na włączenie tego kraju do promocji, żeby bardziej kojarzył się z naszą marką. W „Wielkiej obniżce” znajdą się także nowe programy na naszych kluczowych destynacjach, np. Wietnam i Kambodża, Indie – Bajeczna Kerala, czy Bangkok i okolice z Koh Chang. Będzie z czego wybierać.”

Przeloty realizowane są liniami rejsowymi, w tym Qatar Airways, Emirates Airlines, LOT, KLM, Air France. Wszystkie terminy wyjazdów objazdowych objętych promocją są potwierdzone, a grupie zawsze towarzyszy polski pilot.

Olechnowicz dodała: “Współpracujemy z jednymi z najlepszych pilotów na rynku. Część z nich obsługuje nasze grupy od lat. Dzięki temu świetnie znają destynacje, ale i nasze programy, hotele na trasie objazdu, lokalnych kontrahentów. Klienci bardzo to cenią i często pytają po powrocie o plany wyjazdowe naszych pilotów, aby móc wspólnie zwiedzić kolejne miejsce.”