PHH dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

PHH dołącza do akcji Weekend za pół ceny

Hotele i obiekty należące do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, po raz kolejny biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W tym roku ze specjalnych ofert turystycznych będziemy mogli skorzystać w trakcie dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada).

Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego, powiedziała: „To niezwykle ważny projekt dla promocji branży turystycznej w naszym kraju. PHH od samego początku odgrywał znaczącą rolę przy zainicjowaniu tej kampanii we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Po raz kolejny nasze hotele i obiekty włączają się w ogólnopolską kampanię „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Ma to dla nas szczególne znacznie w czasie postpandemicznym, gdy branża potrzebuje wzmocnienia, zwłaszcza poza wysokim sezonem turystycznym.”

W tym roku Akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” powraca w nowej odsłonie i w trakcie aż dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada) przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

PHH: przekażemy meble i sprzęt AGD dla ukraińskich rodzin