Pewnik turystyczny? Toskania!

archiwum Tuscanyforever

Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever®, położony w Toskanii w okolicach Volterry zaprasza polskie biura podróży do współpracy. Naszym Gościom oferujemy klimatyczne, unikalnie zaprojektowane apartamenty w pięknej okolicy a naszym partnerom atrakcyjne warunki współpracy.

Prowadzimy wynajem apartamentów od sześciu lat. Z powodzeniem działamy na wymagającym włoskim rynku. Dotychczas nasze działania marketingowe były skoncentrowane na Klientach z Holandii i Niemiec i Austrii. W trakcie 6 lat dzialalności z sukcesem rozwinęliśmy współpracę z partnerami na tych rynkach W chwili obecnej planujemy rozszerzyć ofertę na rynek polski.

Ośrodek dysponuje 12 willami, w których mieszczą sie 32 apartamenty. Każdy z nich został urządzony w tradycyjnym stylu toskańskim, niemniej każdy z nich posiada unikatową aranżację.
Apartamenty różnią się wielkością i projektem wnętrz. Staramy się odpowiedzieć na zróżnicowane oczekiwania naszych Gości. Mogą oni spędzić leniwie czas nad jednym z trzech basenów lub aktywnie, korzystając z kortu tenisowego. Ogólnodostępny grill położony w centralnej części Rezydencji również cieszy się powodzeniem.

Wyjątkowo malowniczy krajobraz i atrakcje regionu stwarzają idealny klimat dla wypoczynku i eksploracji okolicznych miejscowości, w tym dóbr kultury stanowiących korzenie europejskiej cywilizacji. Dla osób ceniących sobie walory Regionu ważna jest lokalizacja Rezydencji: 40 minut jazdy samochodem od Pizy, ok. 1 godziny od Florencji i 30 minut od wybrzeża.

W okolicy znajdują się najbardziej znane winnice w regionach Bolgheri i Chianti. Pomagamy naszym Gościom w wyborze miejsc wartych zwiedzenia, a dla bardziej wymagających Klientów organizujemy wycieczki do winnic połączone z degustacją
.
Na terenie Rezydencji znajduje się restauracja Osteria Etrusca serwująca dania kuchni regionalnej i renomowane toskańskie wina. Restauracja jest otwarta od czerwca do września. Wczesną wiosną i jesienią zapewniamy śniadania w formie cateringu oraz rekomendujemy okoliczne restauracje ze znakomitą, włoską kuchnią.

Łukasz Janowski, Key Account Manager, powiedział: „Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podejmiemy wspólne działania zarówno z partnerami, mającymi już inne obiekty w Toskanii jak i debiutującymi na tym rynku. Naszym atutem jest wysoki wskaźnik „powrotów” Klientów. Niektórzy spędzają z nami już piąte wakacje. Oceniamy, że standard i atmosfera Rezydencji , a także nasze starania skutkują wysokim poziomem satysfakcji Klientów. Mamy ambicje dalszego rozwoju i zapraszamy Państwa do podjęcia tego wyzwania wspólnie z nami.

Partnerom, którzy zdecydują się na współpracę, oferujemy atrakcyjną prowizję, wsparcie w działaniach rynkowych, materiały marketingowe i opiekę menadżera w czasie pobytów grupowych.
Klienci wyjeżdżają od nas zadowoleni, co w każdym przedsięwzięciu, a zwłaszcza w turystyce kreuje pozytywny wizerunek naszej Rezydencji i jej partnerów biznesowych.

Rosnąca popularność Włoch, a przede wszystkim Toskanii jako regionu nie tylko malowniczego ale przede wszystkim bezpiecznego powoduje istotny wzrost ruchu turystycznego. To doskonała szansa biznesowa zarówno dla nas jak dla Państwa”.

Kontakt:

Łukasz Janowski

[email protected] 

+48663161703

Tuscany Forever 
Via di Casa alle Monache , Saline di Volterra, Pisa 56048, Italy 

www.tuscanyforever.it

{gallery}5866{/gallery}