Paulina Kołodziejczyk Multi Property Managerem w Leonardo Hotels

Paulina Kołodziejczyk/fot. archiwum Leonardo Hotels

Paulina Kołodziejczyk objęła stanowisko Multi Property Managera sieci Leonardo Hotels w Polsce. Do jej nowych obowiązków od teraz należy m.in. zarządzanie NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz Leonardo Boutique Krakow Old Town. Awans związany jest z planami ekspansji Fattal Hotels Group na polskim rynku.

Paulina Kołodziejczyk współpracę z izraelską Fattal Hotels Group rozpoczęła w 2017 roku, obejmując stanowisko General Managera, pierwszego obiektu w Polsce – Leonardo Royal w Warszawie. Ten szybko stał się jednym z najchętniej odwiedzanych hoteli w stolicy. Odniesiony sukces przyspieszył decyzję sieci o otwarciu nowego brandu Leonardo pod nazwą – NYX Hotel Warsaw. To lifestylowa i bardzo nowoczesna formuła marki, która przełamuje konwenanse i wychodzi naprzeciw utartym schematom – wprowadzając na rynek nową jakość w sektorze guest service.

W lutym 2022 roku portfolio sieci rozszerzyło się o nowy obiekt Leonardo Boutique Old Town w Krakowie. Paulina Kołodziejczyk była odpowiedzialna za przejęcie tego obiektu.

Paulina Kołodziejczyk to absolwentka ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego i pasjonatka hotelarstwa. Ponad 16-letnie doświadczenie w branży zdobywała w międzynarodowych hotelach sieciowych na stanowiskach różnego szczebla. Z izraelską Fattal Hotels Group związana jest od 5 lat. Wraz z awansem na stanowisko Multi Property Managera Paulina Kołodziejczyk będzie odpowiedzialna za rozwój sieci Leonardo w Polsce. Izraelski brand aktualnie w swoim portfolio posiada 221 obiektów w 19 krajach na świecie.

Sieć Leonardo Hotels otworzyła nowy hotel w Krakowie