Partizan: SPA po południowej stronie Chopoku

materiały prasowe

Choć wśród polskich turystów rekordy popularności biją ośrodki położone po północnej stronie Chopoku, to rozwijająca się infrastruktura ośrodków po stronie południowej również zwraca uwagę. Tym bardziej, że możemy tam znaleźć nowoczesne obiekty przystosowane do potrzeb MICE.

Przykładem doskonale wyposażonego obiektu, położonego w południowej części Niskich Tatr jest należący do sieci Partizan hotel w miejscowości Tale, w dolinie Bystrej. Tale jest turystycznym ośrodkiem narciarskim, otoczonym przez góry: Chopok, Ďumbier, Baba, Dereše i Velký Gápel. Dogodne warunki znajdą tam narciarze zawodowi oraz osoby początkujące. W okolicy znajdują się sztucznie naśnieżane trasy, oświetlenie wieczorne oraz liczne atrakcje przyrodnicze.
Główną miejscowością w okolicy ośrodka jest Tále. Znajduje się tam sześć wyciągów o całkowitej przepustowości transportowej 4110 osób na godzinę.
Hotel sieci Partizan jest czterogwiazdkowym obiektem przystosowanym do potrzeb gości indywidualnych i grup biznesowych. Posiada zaplecze konferencyjne oraz strefę SPA i wellness.

W obiekcie można organizować konferencje, workshopy, wyjazdy integracyjne, a także imprezy rodzinne, np. śluby. Hotel dysponuje 1000 mkw powierzchni konferencyjnej. Największa z sal mieści 450 krzeseł i można ją podzielić na trzy części. Wyposażona jest w techniczne zaplecze audiowizualne oraz klimatyzację. W części konferencyjnej znajduje się też lobby z przejściem na taras widokowy. Ponadto hotel dysponuje dwunastoma pomieszczeniami konferencyjnymi, w których można odbywać spotkania biznesowe.

Goście hotelowi mogą też korzystać z rozległego zaplecza SPA i wellness. Na powierzchni 1760 mkw znajdują się baseny, sauny, jacuzzi, baseny i pokoje do zabawy dla dzieci i przestrzenie relaksacyjne. Ze strefy SPA rozpościera się widok na góry. Infrastruktura jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów, w tym drewna.

W strefie aqua goście hotelowi znajdą sześcioosobowe jaccuzi z widokiem panoramicznym, basen ze sztuczną falą i wodospadem, basenik z atrakcjami wodnymi dla dzieci oraz basen solankowy (z wodą o temperaturze 34-35 stopni).

W części termalnej znajduje się dwie sauny suche: sauna fińska (90 stopni) oraz sauna, leśna (60 stopni), a także sauna parowa z małym basenikiem z bąbelkami oraz sauny zapachowe (rumiankowa i jaśminowa), parowa sauna rzymska. Jest też jacuzzi dla 10 osób, strefy relaksacyjne, baseny z zimną i gorącą wodą, wiadra z zimną wodą do polewania oraz strefa relaksacyjna.

Można również korzystać z różnego rodzaju masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych.

Hotel posiada też ofertę z zakresu zajęć integracyjnych. W Partizanie można zorganizować firmową grę w Paintball albo kurs strzelania, korzystać z pola golfowego, zorganizować rajdy off-road, spływy, zorbing, snowtubing i snowrafting.