Pakiety dla rodzin w Ryanir

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair wprowadziła „Family Extra” – nowy pakiet dla rodzin, oferujący szeroki zakres zniżek, jak również nowe usługi na pokładzie samolotu.

Dzięki wprowadzonemu przez Ryanair pakietowi usług „Family Extra”, rodziny mogą skorzystać z:
50 proc. zniżki na numerowane miejsca dla dzieci
50 proc. zniżki na bagaż rejestrowany dla dzieci
Zniżki na pierwszeństwo wejścia na pokład
50 proc. zniżki na ubezpieczenie podróżne dla dzieci
Niższej opłaty za niemowlę (20 euro)
Bezpłatnego 5 kg bagażu dla niemowlęcia
Podgrzewacza do butelek oraz przebieraka na pokładzie samolotu
Dwóch bezpłatnych sztuk sprzętu dla dzieci (wózek, fotelik samochodowy typu booster, fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne)
Możliwości zabrania na pokład fotelika samochodowego
Bonusu: Fly & Save –20 proc. zniżki na trzeci lot z rodziną
Pakiet usług „Family Extra” jest już dostępny dla wszystkich rodzin z dziećmi rezerwujących loty na stronie internetowej Ryanair.com.

Dyrektor ds. prawnych i regulacyjnych Ryanaira Juliusz Komorek powiedział: „Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie pakietu nowych usług dla rodzin: Family Extra, dzięki któremu rodziny podróżujące z dziećmi będą mogły skorzystać z szerokiego zakresu zniżek, jak również nowych usług na pokładzie samolotu. Jest to kolejny krok na drodze do realizacji naszego programu Always Getting Better. Rodziny rezerwujące bilety z Ryanairem otrzymają zniżki na numerowane miejsca, bagaż oraz ubezpieczenie dla dzieci. Jeżeli chodzi o naszych najmłodszych pasażerów, obniżyliśmy opłatę za przewóz niemowląt oraz wprowadziliśmy bezpłatną 5kg torbę dla dzieci poniżej 2. roku życia. Na pokładzie samolotu oferujemy podgrzewacz do butelek i przebierak dla malucha, jak również możliwość zabrania fotelika samochodowego. Ponadto, nasz Fly & Save bonus pozwala na skorzystanie z 20% zniżki na trzeci lot z rodziną. Family Extra to kolejna zmiana w ofercie linii lotniczych Ryanair mająca na celu ulepszenie obsługi naszych klientów, po wprowadzeniu numerowanych miejsc, bezpłatnej drugiej małej torby podręcznej, zmniejszeniu opłat oraz uruchomieniu nowej strony internetowej. Oferujemy naszym pasażerom dużo więcej niż tylko tanie loty – już w lipcu zaprezentujemy naszą nową aplikację oraz mobilne karty pokładowe, a następnie usługi dla klientów biznesowych.”