Otwarcie Suntago Village 21 lipca

Suntago rozrasta się
Wioska domków czeka na gości/fot. archiwum Suntago

Suntago Village – kompleks 92 bungalowów, który jest częścią projektu Park of Poland znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa, 40 minut Warszawy – zostanie otwarty we wtorek 21 lipca.

W każdym z 92 bungalowów na powierzchni 37 metrów kwadratowych znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą, co zapewni komfortowy pobyt czterem osobom. Ponadto salon połączony jest z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, który pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. W każdym domku znajduje się 49 calowy telewizor, a na terenie całego kompleksu dostępne jest darmowe WiFi .

Dla gości z niepełnosprawnością czekają 3 bungalowy z wyposażeniem umożliwiającym bezpieczny i komfortowy pobyt w pojedynkę lub w gronie rodziny i przyjaciół.

Sercem Suntago Village jest Sun HUB mieszczący recepcję główną, mini delikatesy, snack bar z autorskimi kanapkami podawanymi na zimno i ciepło, kawą i herbatą.

Już od pierwszego dnia otwarcia do dyspozycji gości zostanie oddany również bezpłatny, elektryczny ECO Shuttle Bus, którym będzie można dostać się do Suntago.

W dalszym ciągu trwają prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie docelowo powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa grillowa dla rodzin i grup oraz plac umożliwiający grę w siatkówkę, badmintona czy bule.

Rezerwacji pobytu można dokonywać już teraz. Dodatkowym bonusem dostępnym tylko dla gości Suntago Village jest rabat w wysokości 10 proc. na bilety do największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago dla każdego dokonującego zakupu biletów do parku i bungalowu podczas jednej transakcji.

W trosce o zdrowie gości, Suntago Village otwiera się wprowadzając szereg zabezpieczeń mających zapewnić wszystkim bezpieczny pobyt w komfortowych warunkach:

• 46 niezależnych, oddalonych od siebie o minimum 10m bungalowów duo
• limit osób znajdujących się w budynku Sun HUB z zachowaniem dystansu 2m
• system kolejkowy z zachowaniem bezpiecznego dystansu
• specjalne oznakowania COVID-19 przypominające o nowych obowiązujących zasadach
• codzienna dezynfekcja budynku recepcyjnego Sun HUB oraz bungalowów po każdym wymeldowaniu gości
• płyny dezynfekujące dostępne dla gości w budynku recepcyjnym Sun HUB oraz ECO Shuttle Busach jeżdżących do Suntago
• pracownicy Suntago Village są wyposażeni w środki ochrony osobistej: rękawiczki, maseczki, środki do dezynfekcji
• obowiązek noszenia maseczek w budynku recepcyjnym Sun HUB
• bezgotówkowe płatności na terenie Suntago Village jak i w parku wodnym Suntago
• ECO Shuttle Bus dla Gości Suntago Village kursujący z Suntago Village do parku wodnego poddawany dezynfekcji po każdym kursie
• limit osób zasiadających w jednym rzędzie w ECO Shuttle Busie ograniczony jest do dwóch
Ceny domków dostępne są na oficjalnej stronie parku www.parkofpoland.com

Ponowne otwarcie Suntago 18 czerwca