Otwarcie sezonu zimowego w Małej Fatrze

AG

Region Mała Fatra 11 grudnia rozpoczyna sezon zimowy na Placu Andreja Hlinki w Żylinie imprezą BIG jUMp 2015. To już piąta edycja tej największej w regionie imprezy dla miłośników sportów ekstremalnych.

Podczas oficjalnej inauguracji sezonu miłośnicy sportów zimowych, którzy odwiedzą tego dnia Żylinę i Plac Andreja Hlinki będą świadkami ewolucji w wykonaniu mistrzów narciarskich i snowboardowych akrobacji. Dodatkową atrakcją będzie konkurs na najbardziej widowiskową ewolucję zakończoną na 20 metrowym, pneumatycznym „stoku”. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. snowboardziści: Czech – Tomas Dlouhý, Polak – Piotr Tokarczyk, czy Słowak – Matej Dolník. Podczas wydarzenia nie zabraknie również kobiet, które reprezentować będzie Natalia Šlepecká.

BIG jUMp 2015 to również koncerty na żywo, które rozpoczną się od występu zespołu EGO. Następnie zagrają Hafner, Hambores, Tambores, grupa Balkan samba. Widowisko urozmaicą pokazy hip-hopowe tancerzy z Hip Hop Center. Wszyscy którzy tego dnia pojawią się na Placu Andreja Hlinki w Żylinie będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanej loterii. Impreza potrwa do godziny 22.00.

Peter Šimčák, dyrektor regionu Mała Fatra, powiedział: “Tegoroczna inauguracja sezonu zimowego na Małej Fatrze to gwarancja niesamowitych wrażeń. Centrum Żyliny po raz kolejny stanie się miejscem największej imprezy w naszym regionie. Sądzimy, że w tym roku padnie rekord uczestników i w BIG jUMp weźmie udział blisko 10 tysięcy osób. “

PROGRAM BIG jUMp 2015
12:00 – ROZJAZDY
14:00 – OFICJALNE OTWARCIE SEZONU ZIMOWEGO REGIONU MAŁA FATRA
16:00 – TRENING
18:00 – KWALIFIKACJE
20:00 – PÓŁFINAŁ
21:00 – FINAŁ + występ EGO live
22:00 – ROZDANIE NAGRÓD 22:15 – AFTERPARTY

www.narty-slowacja.pl