Olsztyn dołączył do kampanii #CityWillWait

Olsztyński zamek
Zamek w Olsztynie/fot. AG

24 kwietnia Olsztyn dołączył do wspólnej kampanii promocyjnej miast pn. #CityWillWait – obok Gdańska, Łodzi, Warszawy, Poznania, Lublina i Torunia.

Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna, powiedział: “Główne cele kampanii to podtrzymanie zainteresowania podróżami wśród odbiorców naszych portali turystycznych w czasie kwarantanny i po wygaśnięciu epidemii, a także otwarcie na nowych odbiorców spoza kręgu naszych dotychczasowych grup docelowych oraz promowanie naszych portali. A wszystko to pod jednym szyldem #CityWillWait.

Komunikację między miastami rozpoczął Gdańsk. Potem do kampanii systematycznie przyłączały się kolejne miasta partnerskie. Celem jest przeprowadzenie akcji „zaczepiania i wywoływania” miast poprzez żartobliwe zaczepki i oznaczenia profilów firmowych na Facebooku. Dziś, 28 kwietnia, w ten sposób Olsztyn zaprosił do akcji Kielce.

https://www.facebook.com/mit.olsztyn

A oto link do filmu nt. akcji:
https://www.youtube.com/watch v=zwo2D3hUz4E&feature=youtu.be&fbclid=IwAR18COASgswVsbRbuHlCKLEPiA8iDSUX3wH1RV1wLIlktWqvBSEqTumjHgk