Oferta PolskiegoBusa dla seniorów

archiwum PolskiegoBusa

Bilety dla Seniorów na wszystkie kursy taniej o 40 proc. – to nowa oferta PolskiBus.com przygotowana specjalnie z myślą o podróżnych powyżej 65. roku życia.

Promocja obejmuje okres zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Promocyjne bilety będą dostępne na stronie www.polskibus.com tylko do środy, 23 marca.
Promocja skierowana do seniorów obejmuje wszystkie kursy PolskiBus.com w okresie od 17 do 31 marca 2016 r. Bilety można rezerwować przez stronę www.polskibus.com z wykorzystaniem kodu promocyjnego: SENIOR. Co ważne – zakupu nie trzeba dokonywać osobiście, może to zrobić ktoś z rodziny lub znajomych. W przypadku braku dostępu do Internetu można również skorzystać ze stacjonarnych punktów sprzedaży biletów w całej Polsce. Po zakupie biletów przed wejściem do autokaru należy jedynie okazać kierowcy dokument potwierdzający ukończenie 65. roku życia.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Promocja dla Seniorów to kolejna wspaniała nowoœść w naszej ofercie. Zależy nam, aby zachęcić osoby starsze do odwiedzania rodzin oraz znajomych. Pokazać im, jak łatwo można zarezerwować bilet i odbyć podróż jednym z naszych komfortowych oraz bezpiecznych autokarów. Nasza oferta obejmuje okres Wielkanocy, dzięki czemu świąteczne wyjazdy do bliskich stają się jeszcze przyjemniejsze i bardziej atrakcyjne.”