Ofensywa PolskiegoBusa – nowe trasy, nowe autokary

archiwum PolskiBus.com

Od 1 października PolskiBus rozpocznie kursowanie (trzy razy dziennie) do Wilna. Oprócz tego, jesienią wprowadza do siatki połączeń Szczecin i Gorzów Wielkopolski. Przewoźnik kupił 20 nowoczesnych autokarów ADL Plaxton „Elite i” na podwoziu Volvo B11R.

PolskiBus.com rozwija się dynamicznie. Przez 3 lata przewiózł ponad 8 milionów pasażerów, stworzył 730 nowych miejsc pracy, zwiększył flotę do 132 autokarów, które będą wykonywały ponad 300 kursów dziennie docierając do 22 polskich miast oraz 5 europejskich stolic.

Połączenia, które wprowadzone zostaną jesienią to:
Warszawa – Wilno
Szczecin – Berlin
Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Poznań – Wrocław
Wrocław – Opole – Kraków
Dodatkowo zwiększy się częstotliwość połączeń na istniejących trasach:
* Wrocław – Kraków: do 33 kursów dziennie
* Kraków – Rzeszów : do 11 kursów dziennie
* Warszawa – Białystok: do 8 kursów dziennie.

Sir Brian Souter, prezes PolskiBus.com nowe połączenia, jak i zakup 20 nowych autobusów, to kolejne kroki milowe na drodze dynamicznego rozwoju naszej firmy. Wiemy, że nasze wygodne autokary, z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi oraz profesjonalni kierowcy sprawią, iż podróż do celu będzie przebiegała bezpiecznie i komfortowo. Do tej pory skorzystało z naszej oferty połączeń ponad 8 milionów zadowolonych pasażerów. Ludzie kochają nasze przystępne ceny. Mając to na uwadze wybraliśmy autokary, kierując się zasadą “najmniejsze zużycie paliwa na jedno miejsce i najmniejszy koszt kapitałowy na jedno miejsce”. Trzeba pamiętać, że koszt paliwa to 35 proc. wszystkich naszych kosztów. Chcemy wciąż proponować naszym klientom atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Nowe autokary nam w tym pomogą.

PolskiBus.com jako pierwsza firma w Polsce wprowadza 20 nowoczesnych i komfortowych autokarów ADL Plaxton „Elite i” na podwoziu Volvo B11R. Wysokopokładowe, oferujące 75 miejsc siedzących, autokary, są wyposażone w wydajne i przyjazne środowisku silniki Volvo z niską emisją CO2. Wszystkie pojazdy są wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych, mają skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Barry Pybis, dyrektor generalny PolskiBus.com

„Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynające się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej będą obowiązywały również na nowych trasach. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia planujemy wprowadzenie nowych kierunków. Obecnie naszymi autokarami jeździ codziennie ponad 17 tysięcy osób. Nasz profil na facebooku “polubiło” ponad 250 tysięcy osób a kilkaset tysięcy otrzymuje nasze newslettery oraz sms.”

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center