Od jutra w Tatry samolotem

archiwum AirBaltic

We wtorek 15 grudnia linie lotnicze Air Baltic inaugurują połączenie lotnicze z Warsazwy do Popradu na Słowacji. Rejsy odbywać się będą we wtorki oraz w dwa czwartki (7 i 14 stycznia 2016 r.), trasę obsługiwać będzie samolot Boeing 737-300.
Czas przelotu z Warszawy do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Wraz ze słowackimi właścicielami wyciągów, hoteli, pensjonatów i termalnych parków wodnych linie przygotowały dla pasażerów atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe, które oprócz zakwaterowania, wyżywienia, skipasów i transferów obejmują zniżki na wypożyczanie sprzętu narciarskiego, do aquaparków, restauracji itd. Zimowe pakiety pobytowe można zarezerwować poprzez strony internetowe: www.regiontatry.sk, www.jasna.sk, www.vt.sk lub za pośrednictwem słowackich i polskich biur podróży SLOVAKIA SKI TRAVEL www.skitravel.sk oraz BP FATRA www.fatra.pl.
Ceny biletów kształtuja się od 150 zł w jedną stronę. W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego dodatkowo. Grupy zorganizowane /6 i więcej osobowe/ są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany /do 20 kg/. Narty i deski snopwboardowe lecą za darmo.