Obniżka cen w Ecco Travel

Poznańskie Ecco Travel rozpoczyna dziś sprzedaż w ramach cyklicznej akcji promocyjnej „Wielka obniżka”. W sprzedaży znaleźć można oferty w nowych, niższych cenach na takich kierunkach jak: Chiny, Tajlandia, Japonia, Indie, Birma, Wietnam, Izrael, Armenia, Jordania, USA, Meksyk, Gruzja, Kambodża, Nepal, Brazylia, RPA, Indonezja, Sri Lanka. Sprzedaż potrwa do 22 stycznia lub do wyczerpania puli miejsc.

Wielka obniżka” to cykliczna akcja promocyjna organizowana przez Ecco Travel dwa razy do roku: zimą i latem. W bardzo dobrych cenach można zarezerwować wówczas najbardziej popularne wycieczki objazdowe w wybranych terminach. Co roku promocja cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów i agentów. Wycieczki w najatrakcyjniejszych cenach szybko się kończą, ale w ofercie pojawiają się nowe terminy, więc cały czas jest szansa na okazjonalny zakup.

Na egzotyczną wyprawę zarezerwowaną w czasie „Wielkiej obniżki” pojechać można już za niespełna 2000 zł. Dysponujący takim budżetem mogą wybrać się na program objazdowy z polskim pilotem do Izraela lub Gruzji.

Wśród ofert do 2500 zł znajdziemy imprezy w Chinach, Armenii i Jordanii. Do Tajlandii i Indii wyjedziemy już za 3200 zł. W przedziale do 4000 zł znaleźć można wycieczkę do RPA. Nieco więcej trzeba będzie zapłacić za urlop w Wietnamie, Japonii, Kambodży, Nepalu, Iranie i na Islandii. W atrakcyjnych cenach znalazły się również wyjazdy do Birmy, Meksyku, USA, Brazylii, Indonezji, Malezji, Namibii oraz na Sri Lankę i Malediwy.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing &PR Manager, powiedziała: „Wielka obniżka” to już u nas pewnego rodzaju tradycja. Klienci i agenci już wiedzą, kiedy można spodziewać się tej promocji i czekają na nią. Zawsze, oprócz standardowych programów, dajemy jakieś nowości. W tym roku do oferty wprowadziliśmy nowy program w Iranie – Magia Persji. Najwięcej rezerwacji spodziewamy się na naszych sztandarowych kierunkach, takich jak Chiny, Izrael i Gruzja, ale przygotowaliśmy też kilka rewelacyjnych ofert z tzw. „górnej półki”. Na pewno na uwagę zasługuje tu dwutygodniowa wycieczka łącząca zwiedzanie Sri Lanki i wypoczynek na Malediwach w cenie 6850 zł.”

Przeloty realizowane są renomowanymi liniami rejsowymi, w tym Qatar Airways, Emirates Airlines, LOT, KLM, Air France. Wszystkie terminy wyjazdów objazdowych objętych promocją są potwierdzone, a grupie zawsze towarzyszy polski pilot.

Olechnowicz dodała: „Jednym z powodów, dla którego klienci tak chętnie sięgają po ofertę Ecco Travel, są nasi piloci. Z wieloma współpracujemy od lat, a ich nazwisko przy programie wycieczki jest gwarancją udanegowyjazdu.”.