NYX Hotel Warsaw przywitał pierwszych gości

Nowy hotel otwarto w stolicy
NYX Hotel Warsaw/fot. archiwum NYX Hotel Warsaw

Pierwsi goście pierwszego w Polsce hotelu lifestylowej marki NYX Hotels by Leonardo Hotels Brands zostali uroczyście przywitani przez zespół hotelu 1 marca.

Symbolicznemu przecięciu wstęgi towarzyszył szampan, a przy powitalnym drinku czas umilał gościom set znanego polskiego dj’a – Bshosy. Powitalnym prezentem niespodzianką był przelot helikopterem, podczas którego goście mogli podziwiać panoramę Warszawy z lotu ptaka. Na gości hotelu czeka 331 pokoi i apartamentów, znakomite dania kuchni polsko-izraelskiej, a na gości biznesowych – obszerne przestrzenie konferencyjne.

NYX Hotel Warsaw zlokalizowany jest w samym sercu polskiej stolicy, w kompleksie Warsaw Place. Na gości czekają wnętrza wypełnione sztuką warszawskich artystów z obszaru street i urban-art., 331 pokoi i apartamentów z widokiem na centrum miasta, kuchnia izraelsko-polska oraz starannie wyselekcjonowany, przyjazny zespół.

fot. archiwum NYX Hotel Warsaw

Prezentem niespodzianką pierwszego dnia był przelot helikopterem, podczas którego goście mogli podziwiać najpiękniejsze miejsca na mapie Warszawy z lotu ptaka. Goście lecieli nad Łazienkami Królewskimi, Stadionem Narodowym, malowniczą Saską Kępą i Starym Miastem. Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy tak uroczyście przywitani przez obsługę NYX Hotel Warsaw. Wspólne przecięcie wstęgi, towarzystwo sympatycznego zespołu, przyjacielska atmosfera oraz oczywiście wisienka na torcie – przelot helikopterem nad Warszawą, na pewno zapamiętamy na długo – podsumował Patrycja Duk, pierwszy gość hotelu.

NYX Hotel Warsaw General Manager dodał: Dbamy o to, by wszyscy nasi goście czuli się swobodnie, komfortowo, jak w domu, a ich pobyt u nas wiązał się z unikalnymi przeżyciami i miłymi wspomnieniami. Przyjazd pierwszych gości, był dla nas szczególnie ważny – po roku spowodowanego epidemią COVID-19 oczekiwania, mogliśmy wreszcie otworzyć drzwi naszego hotelu. Postanowiliśmy przywitać ich możliwie uroczyście, ale oczywiście w reżimie sanitarnym. Cieszę się, że to się udało i nasi pierwsi goście nie tylko zapamiętają swój pobyt, ale już teraz dokonali ponownej rezerwacji.

NYX Hotel Warsaw otwiera się w styczniu w Warszawie