Nowy Ibis Styles otwarty w Warszawie

archiwum ibis hotel

Hotel ibis Styles Warszawa City otwarty został w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 43.

Wystrój wnętrza nawiązuje do komuniakcji miejskiej, jest więc wyłaniający się ze ściany fragment tramwaju, trakcje na suficie czy zaaranżowany w lobby przystanek. Kolorowe oświetlenie, imitujące przebieg tramwajowych tras prowadzi gości do recepcji, która kształtem przypomina… tramwajowy wagon. Windy, korytarze, pokoje i wszystkie pozostałe przestrzenie również pełne są odniesień do motywu przewodniego hotelu. Tory na wykładzinie czy opis pięter w formie rozkładu jazdy to tylko niektóre z nich. A skąd taka inspiracja? Nie wszyscy, zarówno spośród odwiedzających, jak i mieszkańców Warszawy, wiedzą o tym, że trasa pierwszej, konnej linii tramwajowej, urochomionej 1866 roku przebiegała właśnie w pobliżu ulicy Grzybowskiej

To pierwszy w stolicy obiekt marki, która buduje swoją sieć w oparciu o unikatowe koncepcje niepowtarzalnych przestrzeni. Cechuje je zawsze nieograniczona kreatywność, a także pozytywna energia i optymistyczny nastrój. Inspiracje, choć różne, zawsze są jedyne w swoim rodzaju.

Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu znakomitych gości – w tym przedstawicieli biznesu i mediów. W ceremonii przecięcia wstęgi udział wzięli między innymi: Giles Clavie, President & Ceo Of Orbis S.A., Oleg Vyshniakov – inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka, dyrektor Hotelu. Wieczór uświetniła muzyka na żywo – akustyczny koncert zagrał Skubas.