Nowy hotel w Łebie – Saltic Resort & SPA

fot. archiwum Saltic Hotels

7 czerwca Grupa Saltic Hotels otworzyła w Łebie 4-gwiazdkowy, butikowy hotel ze 126 pokojami. Jest to drugi obiekt Grupy Saltic.

Za projekt obiektu odpowiada Tomasz Walaszczyk oraz Bartłomiej Pyrzyk z pracowni P-W-A. Wnętrzem zajęła się Marcelina Gwiżdż – pracownia Nojen, a dekoracje nawiązują do naturalnego otoczenia hotelu, co w całości daje oszałamiający efekt.

Misją Grupy jest zapewnienie holistycznego wypoczynku pozostając w bliskości z naturą. Celem Saltic Hotels jest odczarowanie patetycznego hotelarstwa poprzez wprowadzenie ciepłej przyjacielskiej atmosfery, młodzieńczego luzu i naturalności oraz połączenie tych cech z ekskluzywnym produktem hotelarskim, podkreślającym wysoką jakość usług i ogromny szacunek do swoich Gości.

Agnieszka Adamczuk – Dyrektor Generalny Saltic Hotels, powiedziała: „Na mapie Łeby brakowało miejsca, które poza świetną lokalizacją, pomiędzy morzem, a jeziorem, w niewielkiej odległości od Słowińskiego parku krajobrazowego, dawałoby również odpowiedni komfort najbardziej wymagającym Gościom. Dlatego jesteśmy my, Saltic Resort & SPA i odpowiadamy na ich potrzeby.”

Dyrektorem operacyjnym hotelu został Łukasz Wieczorek, wcześniej związany z Pałacem Mortęgi, Herbarium Hotel & SPA **** oraz Cukrownią Żnin.

fot. archiwum Saltic Hotels