Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie

archiwum Hilton

Sieć Hilton Garden Inn, należąca do grupy Hilton Worldwide, poinformowała o otwarciu hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Właścicielem i zarządcą nowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport będzie Kraków Airport Hotel Sp. z o.o. W obiekcie znajduje się 155 pięknie urządzonych pokoi i imponujące sale konferencyjne.

Adrian Kurre, dyrektor generalny sieci Hilton Garden Inn powiedział: „Cieszymy się, że nasza rozwijająca się baza hotelowa w Polsce, w której skład wchodzą dwa istniejące już hotele Hilton Garden Inn, powiększa się o kolejny obiekt. Goście hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, podróżując służbowo lub prywatnie, docenią wysoką jakość zakwaterowania i obsługi oraz dogodną lokalizację. Kraków należy do najważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce. Czekamy na pierwszych gości, by powitać ich charakterystycznymi dla naszej sieci udogodnieniami oraz by zaoferować im komfortowe warunki pobytu w naszym hotelu.”

Hotel zlokalizowany jest przy terminalu międzynarodowym krakowskiego lotniska i jest odpowiedzią na potrzeby gości biznesowych oraz sektora MICE.
Michał Całka, dyrektor generalny hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport dodał: „Znajdujemy się w bardzo. Nasi goście podróżujący służbowo i w interesach mogą skorzystać z bliskości centrum Kraków Business Park w Zabierzowie, jak i z licznych wycieczek po historycznych częściach miasta i całej Małopolsce. Personel hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport jest gotowy na przyjęcie zarówno gości, którzy chcą poznać okolicę, jak i takich, dla których Kraków jest wyłącznie przystankiem w trakcie podróży.”

W hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport z myślą o ludziach biznesu przygotowano części wspólne, dziewięć sal konferencyjnych, jedną salę posiedzeń oraz ponad 288 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-kongresowej.
W hotelu Hilton Garden Inn można bezpłatnie korzystać z łączności Wi-Fi. W obiekcie działa również całodobowe centrum biznesu i nowoczesny ośrodek fitness. W całodobowym sklepie Pavilion Pantry® można natomiast nabyć pełny wybór przekąsek, napoi oraz paczkowanych, mrożonych produktów przystosowanych do odgrzewania w kuchence mikrofalowej.