Nowy Hilton Krakowie

Sieć DoubleTree by Hilton poinformowała o otwarciu pierwszego hotelu DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center w historycznym Krakowie. Nowy obiekt będzie stanowił dopełnienie otwartego w maju tego roku hotelu Hampton by Hilton Krakow, a całą inwestycją zarządzać będzie Euro-Hotele Sp. z.o.o., na podstawie umowy franczyzowej zawartej z siecią Hilton Worldwide.

Obecnie w hotelu znajdują się 232 pokoje gościnne, w tym 30 o podwyższonym standardzie, salon Executive Lounge, 14 apartamentów i największy w Krakowie, mierzący 184 metrów kwadratowych apartament prezydencki. Goście do dyspozycji będą mieli dwie restauracje, oferujące dania kuchni śródziemnomorskiej i europejskiej oraz cztery bary.

John Greenleaf, dyrektor generalny sieci DoubleTree by Hilton, powiedział: “Jesteśmy podekscytowani rozwojem naszego portfolio w Polsce oraz otwarciem pierwszego hotelu sieci DoubleTree by Hilton w Krakowie. Od słynnego ciasteczka z kawałkami czekolady, serwowanego na powitanie, po wyjątkową obsługę przez cały pobyt, wiemy że nawet najmniejsze rzeczy mają znaczenie, dlatego nie możemy doczekać się wprowadzenia słynnej gościnności sieci DoubleTree by Hilton w Krakowie.”

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center jest usytuowany w niedalekim sąsiedztwie hali Kraków Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.
Na terenie hotelu znajduje się 16 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić ponad 2 000 gości, w tym także ogromna sala balowa.

Philippe Campagno, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center, powiedział: “Nie możemy doczekać się powitania pierwszych gości. Kraków jest niesamowicie dynamicznym miastem pełnym kultury i historii; zamierzamy zaoferować gościom idealną bazę do odkrywania wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania.”