Nowy film promocyjny Bratysławy

archiwum visitbratislava.sk

Spacer po bratysławskiej starówce, wizyta w winiarni, mecz siatkówki plażowej, rejs po Dunaju – tu tylko kilka atrakcji stolicy Słowacji pokazanych w najnowszym spocie reklamowych do obejrzenia na youtube.com.

Stolica Słowacji z każdym rokiem zyskuje na popularności. Tylko w pierwszej połowie ubiegłego roku Bratysławę odwiedziło ponad pół miliona turystów. jako, ze dobrego nigdy za wiele, miasto przygotowało kolejny film promujący słowacką metropolię.
Oprócz klasycznych, znanych od lat budowli Bratysławy, takiej, jak zamek, kamienice i place starówki, most SNP czy ruiny zamku w Devinie, w filmie pokazywane sa również najnowocześniejsze przykłady architektury a także bulwary nad Dunajem, tereny sportowe, boiska do siatkówki plażowej. Trwająca niecałe trzy minutowa impresja zachęca również do uprawiania sportów wodnych, plażowania, odwiedzania imprez kulturalnych, koncertów i hali lodowej podczas meczu hokejowego. Na koniec promowane są kuchnia i wina pochodzące z pobliskiego rejonu Małych Karpat słynącego z produkcji najlepszych win słowackich.