Nowy dyrektor Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie

Platinum Mountain Hotel & Spa ma nowego dyrektora
Radosław Dwórzyński/fot. archiwum Platinum Mountain Hotel & Spa

Radosław Dworzyński, dotychczasowy dyrektor operacyjny hotelu Platinum Mountain Hotel & Spa, objął stanowisko dyrektora generalnego tego flagowego hotelu grupy Górskie Resorty.

Zastąpił on Annę Brzósko-Jaworską, która zarządzała hotelem do połowy września 2020 roku.
Radosław Dworzyński związany jest z branżą hotelarską od blisko 9 lat. Swoje doświadczenie w zarządzaniu hotelami zdobywał w Polsce, jak i zagranicą.

Swoje pierwsze kroki w branży turystycznej, stawiał w gastronomii, pracując w hotelu DoubleTree by Hilton w Dublinie, w Irlandii, gdzie mieszkał przez wiele lat. Ukończył tam studia biznesu i zarządzania na Uniwersytecie w Dublinie w 2012 roku. Po kilku latach przeniósł się do Polski, gdzie budował swoje doświadczenie pracy w hotelach Premium 4* i 5*, m.in. w hotelu Bristol Luxury Collection oraz w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie. Silne podstawy pracy w międzynarowych hotelach sieciowych pięciogwiazdkowych i czterogwiazdkowych, pozwoliło Radosławowi Dworzyńskiemu rozwijać dynamicznie swoją karierę w kolejnych latach.

Od 2017 roku pełnił funkcję dyrektora F&B w 5* hotelu Grand Hotel Tiffi w Iławie, na Mazurach. Z grupą Górskie Resorty, Dworzyński jest związany od 2019 roku, gdy w listopadzie 2019 roku, otwierał flagowy hotel Grupy, Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie (woj. Dolnośląskie).

Obecnie przejął zarządzanie hotelem jako Dyrektor Generalny. Dla Dworzyńskiego praca w sektorze hospitality premium stała się pasją, którą stara się dzielić każdego dnia ze swoim zespołem.

Radosław Dwórzyński powiedział: “Moją misją w profesjonalnym życiu jest poszukiwanie doskonałości w działaniach, które przełożą się na wyjątkowy pobyt moich Gości w Hotelu.”

Platinum Mountain Hotel & SPA, otwarty w listopadzie 2019 roku, to drugi obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie – grupa posiada w kurorcie kompleks Blue Mountain Resort.