Nowy dyrektor DoubleTree by Hilton Łódź

archiwum Double Tree by Hilton

Od 1 marca funkcję dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Łódź objął Dominik Chrapek, który jest związany z hotelem od ponad sześciu lat.

Jest on dd grudnia 2018 roku także wiceprezesem zarządu spółki Film Hotel, która zarządza obiektem.

Dominik Chrapek do zespołu DoubleTree by Hilton Łódź dołączył na pół roku przed oficjalnym uruchomieniem obiektu, od samego początku organizując pracę działu gastronomii.

Od stycznia 2013 r. do końca lutego 2019 r., pełnił funkcję dyrektora gastronomii. Na stanowisku dyrektora generalnego zastąpił Sławomira Nowaka, który po sześciu latach rozstał się z firmą. Awans Dominika Chrapka w strukturach firmy jest naturalną konsekwencją rozwoju zawodowego, wysokich kompetencji organizacyjnych i menadżerskich, a także zaangażowania i dbałości o każdy detal w funkcjonowaniu obiektu, którymi wykazywał się na przestrzeni lat.

Dominik Chrapek z branżą hotelarską jest związany od ponad 20 lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w DoubleTree by Hilton Łódź był związany z działem sprzedaży Hoteli Warszawskich „Syrena”. W latach 2010 – 2012 pracował w Grand Hotel Rzeszów zajmując stanowisko kierownika gastronomii. W latach 2004 – 2010 piastował kolejne funkcje w hotelu Polonia Palace w Warszawie, dochodząc ostatecznie do stanowiska zastępcy kierownika gastronomii. Pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał w sieci Sheraton, a następnie w Accor Hotels, gdzie w latach 2000-2002 zarządzał recepcją w hotelu Ibis Warszawa Centrum.