Nowe tanie połączenie do Włoch

WizzAir

WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.

Jak zapowiada niskokosztowy przewoźnik, loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Bari jest stolicą Apulii, popularnego wśród turystów regionu w południowych Włoszech. Bilety są już dostępne w sprzedaży, ceny zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.  

Pierwszy lot WizzAir z Wrocławia odbył się w 2006 roku, a cztery lata później linia otworzyła bazę w Porcie Lotniczym Wrocław-Starachowice. W 2017 roku 475 000 pasażerów skorzystało z wrocławskiej oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniego roku. 

WizzAir stawia na Wrocław

Wizz Air ogłosił niedawno umieszczenie drugiego samolotu w bazie na lotnisku we Wrocławiu uruchamiając cztery nowe trasy do Bazylei, Kutaisi, Goteborga i Porto. Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów. 

“Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta WIZZ umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok.” – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.