Nowe atrakcje w hotelu ibis Styles Gdynia Reda

archiwum

W hotelu ibis Styles Gdynia Reda ukończono kolejną inwestycję – tym razem to strefa rekreacyjna i kort do squasha.

Bowling i squash to cieszące się coraz większą popularnością rozrywki, w ibis Styles Gdynia Reda oprócz czterech torów bowlingowych do dyspozycji gości są także stoły bilardowe, piłkarzyki i „cymbergaj”. Wszyscy dbający o kondycję fizyczną mogą zatroszczyć się o nią podczas rozgrywek w squasha na nowoczesnym korcie zaprojekowanym przez renomowaną firmę ASB.
Dyrektor Hotelu ibis Styles Gdynia Reda Piotr Stefański powiedział: „Mamy wiatr w żaglach i nie zamierzamy zejść z obranego kursu intensywnego rozwoju. Już teraz pracujemy nad kolejną inwestycją, jaką będzie kompleks SPA z basenem pływackim, przeciwprądem oraz zespołem saun i częścią wypoczynkowo – relaksacyjną. Chcemy, aby nasi goście mogli korzystać z tych atrakcji już w sezonie letnim 2014 roku.”
Hotel ibis Styles Gdynia Reda przygotował ofertę na okres świąteczno – noworoczny. To m.in. zabawa sylwestrowa w promocyjnej cenie 333 złotych za osobę. Można ją połączyć z pobytem w hotelu – cena za pakiet z licznymi atrakcjami dla dwóch osób wynosi 1 185 złotych. Natomiast „Pakiet świąteczny”, przeznaczony jest dla tych, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy czas poza domem. Na tę okazję wyborne dania kuchni regionalnej przygotowane zostaną przez szefa kuchni hotelowej restauracji „Rzeka Smaków”, jednej ze 100. najlepszych w Polsce. Koszt tej oferty rozpoczyna się od 810 złotych za pokój jednoosobowy.